“شعبده هالیوود” در واکاوی ایران هراسی هالیوود برگزار می شود

همایش بین المللی “شعبده هالیوود” به ابعاد و زوایای آشکار و پنهان ایران هراسی (iranophobia) در هالیوود می پردازد. این برنامه که با حضور گسترده سینماگران، هنرمندان و علاقه مندان برگزار می شود روز دوشنبه ساعت ۱۸.۳۰ در سالن سینما فلسطین برگزار می شود.

محمد لسانی دبیر برگزاری همایش “شعبه هالیوود”  گفت: این همایش با حضور هنرمندان سینمایی و فعالان فرهنگی و رسانه ای کشور در اعتراض به رویکرد “ایران هراسی” صنعت سینمایی آمریکا برگزار خواهد شد.

لسانی افزود: تحریف آشکار روایت های تاریخی در تولید آثاری نظیر بدون دخترم هرگز، ۳۰۰ و نهایتا آرگو، ما را بر آن داشت تا با برگزاری همایشی با عنوان “شعبده هالیوود”، اولین پاسخ جمعی و قاطع جمهوری اسلامی به این رویکرد غوغاسالارانه را بدهیم. این همایش به صورت خودجوش و با همکاری همه دغدغه مندان گفتمان جهانی انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

محمد لسانی یکی از اهداف این همایش را انسجام  و وحدت بخشی میان همه حوزه های فرهنگی ایران اسلامی در مقابل هجمه های غرب و به خصوص هالیوود، عنوان کرد.

دبیر برگزاری همایش بزرگ “شعبه هالیوود”   ضمن دعوت از تمام سینماگران، از فعالین فرهنگی در همه صنوف خواست تا  یاری رسان این حرکت ملی باشند.

گفتنی است مهمترین بخش های این برنامه عبارت است از: اعلام شکایت حقوقی از هالیوود، ارسال بیانیه به بیست و دومین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو، ، نقد رویکرد هالیوود به صورت مصداقی در چند سال گذشته، ارتباط تصویری با نخبگان رسانه ای اروپا و آمریکا و … .

گفتنی است این برنامه دوشنبه ۲۱ اسفندماه ساعت ۱۸.۳۰ در سالن سینما فلسطین برپا خواهد شد.

 

درباره نویسنده

312مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


7 × = چهل دو

هدایت به بالا

تمام حقوق این سایت برای © 2015 پنـــدار. محفوظ است.
منتشر شده توسط بهشتی
::PENDAR::
Design by: Rahpuyan.com