آموزش ساخت ایمیل یاهو

نحوه ایجاد ایمیل در Yahoo!

در دنیای پیشرفته امروز ، مانند گذشته ، برای آگاهی از دوستان و آشنایان خود ، به سفرهای طولانی چند ماهه احتیاج داریم که طی آن ممکن است از صدمات مختلفی از جمله گزش حیوانات و سرانجام در خانه رنج ببریم. بیایید راحت باشیم. با دوستان و آشنایان ما تماس تلفنی برقرار کنید بدون اتلاف وقت و ساعتها صحبت و با یکدیگر آشنا شوید و یا حتی نامه یا پیام بفرستید.

ساخت یاهو

اما برای ارسال ایمیل یا همان ایمیل می توانیم از چندین برنامه استفاده کنیم که یکی متعلق به Gmail و دیگری متعلق به Yahoo است. برای ارسال هرگونه ایمیل به این برنامه های آنلاین ، باید یک حساب کاربری ارائه دهید و سپس ایمیل های مورد نظر خود را برای افرادی که قول داده اید ارسال کنید.

با این حال ، تیم فناوری wet می خواهد نحوه ثبت نام ایمیل و حساب Yahoo را به شما معرفی کند تا بتوانید همه ایمیل های روزانه خود را بدون مشکل ارسال و دریافت کنید. با ما همراه باشید.

ایجاد ایمیل یاهو

۱- اولین مرحله ای که برای ایجاد یک حساب ایمیل یاهو باید بردارید این است که ابتدا وارد “yahoo” شوید و سپس بر روی “ایجاد حساب” کلیک کنید تا بتوانید حساب یاهو خود را ایجاد کنید.

 

۲- اکنون پس از کلیک بر روی گزینه مورد نظر ، پنجره جدیدی باز می شود که در آن باید نام و داده های اصلی خود را برای ایجاد ایمیل در یاهو وارد کنید که باید تمام قسمتهای خالی را پر کنید.

چگونه-در-یاهو-حساب-بسازیم؟

۳- پس از پر کردن موارد خالی ، از جمله آدرس ایمیل مورد نظر ، تاریخ تولد ، جنسیت ، شماره تلفن ، نام و غیره ، گزینه “بعدی” را کلیک کنید تا به صفحه بعدی که در تصویر زیر می بینید بروید. سپس در این مرحله باید شماره تلفن را وارد کرده و در مرحله قبل تأیید کنید تا پیام عضویت یاهو برای شما ارسال شود.

آموزش-ساخت-ایمیل-در-یاهو (1)

منبع:

نمناک

درباره‌ی پندار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *