ایده هایی برای راه اندازی کسب و کار که تابحال به فکر کسی نرسیده است

ایده هایی برای راه اندازی کسب و کار که تابحال به فکر کسی نرسیده است

امروزه راه اندازی کسب و کار نیازمند تحقیق و داشتن ایده های کاربردی است که در این مطلب ما درباره یک ایده بسیار پولساز صحبت میکنیم و شما میتوانید با آشنایی کامل با محصول درب به زودی شاهد ثروتی عالی شوید. در این متن به بررسی انواع این محصول می‌پردازد.

درب ورودی

درب ورودی لابی و درب ورودی ساده به علت اینکه اولین و مهمترین ورودی ساختمان می باشد باید هم از لحاظ کیفیت بهترین باشد و هم از لحاظ زیبایی، این دربها جنسهای مختلفی دارند: . درب ورودی فلزی . دربهای فرفورژه . دربهای چوبی . دربهای استیل . دربهای شیشه ای، چوبی برای انتخاب بهتر برای خرید و  بررسی انواع آن ما را همراهی کنید.

برای انتخاب درب ورودی لابی باید شرایط محیطی و محل ساختمان را مد نظر قرار داد، مهمترین نکته د رانتخاب درب ضد سرقت لابی بودن آن است زیرا قرار است امنیت کلیه ساکنین را تامین نماید. درب لابی فرفورژه و درب ورودی لابی فلزی نسبت به درب چوبی و یا درب استیل کیفیت و امنیت بیشتری دارند.

درب ورودی

درب فلزی

اگر به طور کلی بخواهیم درب فلزی ضد سرقت داخلی را با انواع خارجی مقایسه کنیم باید اول نیاز خود را مشخص نماییم و با توجه به نیاز در مرحله آخر انتخاب کنیم. درب ضد سرقت خارجی در بازار ایران به چهار گروه تقسیم میشود که در ادامه به طور کلی آنها را مقایسه میکنیم. قیمت درب ضد سرقت انواع کالاها وارد بازار ایران می شود و به دلیل رقابت برند ها قیمت درب ضد سرقت با توجه به کاربرد و طراحی آن بسیار مناسب است.

ادامه مطلب  قیمت قفل کتابی چینی

درب های ضد سرقت خارجی در بازار به سه گروه تقسیم مشود که تولیدکننده آن کشور ها چین، ترکیه، ایتالیا میباشد درب ضد سرقت چینی موجود در بازار ایران پایین ترین قیمت را دارد و قفلی مقاوم همراه با سیزده زبانه و در چهار جهت را داراست در اکثر موارد درب های ضد سرقت چینی فلزی هستند اما متاسفانه با توجه به قیمت پایینی که دارند از وجود ورقه حامی محروم شده اند تولیدات بهتری نیز دارند که از ورقه حامی در آن کار شده است که قیمت بالاتری نیز دارد.

درب فلزی

درب فایبرگلاس

به علت اینکه درب فایبرگلاس لابی میتواند در معرض آتش سوزی محوطه و یا پارکینگ قرار بگیرد انتخاب این نوع درب بهتر است و میزان خطر را کاهش می دهد. اگر درب مد نظرتان فلزی می باشد ولی به دنبال این هستید که با قیمت کمتری آن را تهیه نمایید میتوایند از دربهای فلزی درجه سه استفاده کنید.

بدیهی است که این دربها استحکام کمترو ضعیفتری  نسبت به درجه یک و دو دارند ولی نمیتوان از متریال مورد استفاده آن یعنی فلز چشم پوشی کرد، به جای استفاده از شیشه هم میتوان از انواع طلقهای موجود در بازار استفاده کرد.

اما اگر ساختمان شما در محلی شلوغ و  پرسر و صدا قرار دارد میتواند از دربهای ورودی لابی چوبی استفاده کنید زیرا درون برخی از این دربها با نوعی پشم سنگ و فلز پر شده و به همین علت میتواند عایق مناسبی برای سروصدا  و حرارت به شمار برود.

 

درب فایبرگلاس

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *