صادرات به روسیه

با این محصول آرزوهای دست‌ نیافتنی من محقق شد

شما نیز لایق دستیابی به آرزوها و ثروتمند شدن هستید و فقط باید بخواهید چرا که من توانستم با فعالیت در زمینه هایی که در ادامه بیان می کنم به دنیای ثروتمندان قدم بگذارم و با این راهکار به آرزوهایی که دست‌ نیافتنی بود برسم. به این دلیل تمام موفقیتهای خود را مدیون محصولات پر کشش زیر می دانم. لذا در این مطلب قصد دارم این محصولات را شرح دهم.

انار

انار میوه‌ ای خوش‌ خوراک و خوش‌ رنگ که با آغاز فصل پاییز، در مغازه‌های میوه‌ فروشی خودنمایی می ‌کند. خواص انار به همراه تاج زیبا و شاه مانندش که به‌ راستی هم از لحاظ خواص می‌تواند در صدر بی‌ رقیب‌ ترین میوه‌ها قرار گیرد. طبق نظر اکثر محققان و تاریخ‌ شناسان، این میوه خوش آب و رنگ بومی ایران بوده و بعدها بذر و دانه‌های آن به مناطق دیگر دنیا رفته است. از آنجایی ‌که این میوه و درخت آن زیبایی و جلوه‌ای خاص داشته بسیار کشت آن در میان ایرانیان باستان موردتوجه بوده است. به‌صورتی که حتی در آیین زرتشت از کاشت این درخت به نکویی ذکرشده و آن را نکو داشته ‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول پیشنهاد می کنیم به سایت آی سالت مراجعه بفرمایید.

انار

صادرات سیب زمینی

صادرات سیب زمینی جزء یکی از سودآورترین صادرات ها می باشد. سیب زمینی (Potato) در گمرک جهانی با کد تعرفه (HS Code) به شماره ۰۷۰۱ شناخته می شود. لازم به ذکر است که همه ی محصولات را به طور دقیق و جزئی نمی توان بررسی کرد و به همین علت گروهی از کالا ها را که مرتبط با کالای مورد نظر شما است، تحلیل و بررسی میکنیم تا استعداد های بازار محصول منتخب را در مناطق مختلف دنیا بشناسیم. تمام گزارشات زیر براساس آنچه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی در گمرکات اظهار و ثبت شده، درج شده است. تلاش بر این است که با مطالعه این گزارشات فضای تجاری محصول مدنظرتان را بهتر بشناسید و با آگاهی بیشتر اسباب نتیجه گیری قوی تر را برای تجارت خود فراهم آورید. آمار صادرات سیب زمینی به این شرح است؛ رقم کل صادرات: ۴,۳۴۱,۲۰۲,۰۰۰ دلار. میزان رشد پنج ساله ارزش هر واحد: ۲ درصد. میزان رشد یکساله ارزش هر واحد: ۱ درصد. میانگین فاصله از کشور وارد کننده: ۱,۷۲۲ KM.

صادرات سیب زمینی

صادرات به روسیه

صادرات به روسیه در ایران بسیار پر رونق می باشد. روسیه بازار نسبتا بکر و بزرگی است و خیلی از تجار ایرانی مایل به صادرات به روسیه هستند، اما پیچیدگی های خاص بازار روسیه، لزوم حضور فیزیکی، هزینه های بالا و عدم دسترسی به اطلاعات دقیق و موثق، مانع حضور موفق آن ها در روسیه میشود. این کشور به دلیل قرار گرفتن در حاشیه‌ی‌ دریاچه‌ی خزر و نزدیک بودن به ایران از نظر مسافت، ظرفیت مناسبی برای صادرات برخوردار است. روﺳﯿﻪ ﭼﻬﺎردﻫﻤﯿﻦ ﮐﺸﻮر ﭘﺮﺟﻤﻌﯿﺖ در ﺳﺎل ۲۰۱۹ ﺑﺎ ﺣﺪود ﺟﻤﻌﯿﺖ ۱۴۴ﻣﯿﻠﯿﻮن ﻧﻔﺮ و دارای ۵ درﺻﺪ ﺧﺸﮑﯽ ﺟﻬﺎن اﺳﺖ. ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﻻﻫﺎی ﭘﺮﻣﺼﺮف اﯾﻦ ﮐﺸﻮر وارداﺗﯽ ﺑﻮده و اﯾﻦ وﯾﮋﮔﯽ ﺧﺎص ﺑﺎزار روﺳﯿﻪ ﻣﺤسوب ﻣﯽﺷﻮد.

صادرات به روسیه

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

اسطوخودوس تازه

اسطوخودوس مرا به سمت ثروت آفرینی راهی کرد

طبق تجربه افراد موفق بایستی بگویم که برای موفقیت نباید خود را اسیر ترس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *