با تفکر منطقی و درست، ثروتمند شدم

با تفکر منطقی و درست، ثروتمند شدم

بعد از اتمام درسم به دنبال راهی برای کسب درآمد بودم اما فکرش را هم نمی کردم که رشته ای که تحصیل کرده بودم در این راه من را یاری کند و به ثروت برساند. ورودم به باغداری اصولی و علمی آغاز موفقیت و ثروتمند شدنم بود. در ادامه شما را با چند نوع انار ایران آشنا می کنم.

انار سیاه

انار سیاه دارای ۱۵ اسید آمینه است که ۶ نوع ازاین اسیدها در هیچ میوه دیگری به جز انار یافت نمی‌شود. این خاصیت برای گیاه خواران بسیار مناسب است زیرا آن ۶ اسید آمینه غیر از انار فقط در گوشت وجود دارند‌. انارسیاه قلب را سالم نگه می‌دارد و درصد ابتلا به حمله قلبی و سکته مغزی را کاهش می‌دهد‌. انار جزو میوه هایی است که کمتر کسی را پیدا می کنید که این میوه را دوست نداشته باشد، انار میوه ای با خاصیت های فراوان و طعمی فوق العاده که هر شخص را وسوسه می کند. خواص انار خاصیت انار انار ترش طبع سرد و خشک دارد و انار شیرین تا حدودی معتدل می باشد.

انار سیاه

انار ایران

با تولید سالانه هفتصد هزار تن انار در سال، انار ایران دارای رتبه اول تولید انار در جهان است.میتوان سطح زیرکشت باغات بارور انار را حدود ۶۹ هزار هکتار عنوان کرد و گفت: به طور متوسط عملکرد هر هکتار باغ انار ۱۰،۰۰۰ کیلوگرم است. کشورهای هند، چین، ترکیه و آمریکا به ترتیب رتبه‌های دوم تا پنجم تولید انار در جهان را دارا هستند.

انار بومی کشور ایران تا کوه‌های هیمالیا در شمال هند است و یکی از اولین گیاهان اهلی شده‌است. ایران بزرگ‌ترین تولیدکننده اَنار در دنیا بوده و هندوستان دومین کشور تولیدکننده ‌است. در ایران شهرستان‌های ساوه نی‌ریز و فردوس به‌ترتیب بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اَنار هستند.

ادامه مطلب  طراحی سایت از تخصص های پر درآمد برای کسب ثروت

انار ایران

انار شیرین

دانه های انار شیرین دارای میزان آنتی اکسیدان بسیار زیادی هستند و به همین دلیل مصرف آنها به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک بسیار زیادی می کند و این موضوع باعث تقویت هر چه بهتر کبد خواهد شد.

انار شیرین کاملا ارگانیک و طبیعی می باشد و مصرف آن در طب سنتی بسیار سفارش شده است، این محصول بومی کشور ایران است و تولید آن در داخل به صورت عمده و کلی انجام می شود.

مشکل گوارشی یک نوع بیماری شایع در جهان است که در اثر مصرف مواد غذایی ناسالم ایجاد می شود، برای رفع این مشکل باید از محصولات ارگانیک استفاده شود که از مهمترین آنها می توان انار شیرین را نام برد.

انار شیرین

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *