با عطر رایحه خوش ثروت در زندگی ام پخش شد

با عطر رایحه خوش ثروت در زندگی ام پخش شد

هرگاه از من سوال کنند بهترین اتفاق زندگی ات چه زمانی رخ داد به طور قطع می گویم زمانی که وارد حوزه جذاب عطر شدم چرا که با فعالیت در این حوزه درهای ثروت به روی زندگی ام باز شد و آرامش و امنیت مالی به همراه آن وارد زندگی ام شد، شما نیز می توانید دراین حوزه موفق عمل کنید کافیست که در رابطه با این محصول اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

عطر ملایم

اگر اهل عطر خریدن باشید، حتما تا به حال، بارها و بارها اصطلاح عطر ملایم یا عطر تند را شنیده ‌اید. این اصطلاح در واقع به رایحه قالب هر عطر اشاره دارد. دسته ‌بندی عطرها، به دو دسته ملایم و تند، دسته ‌بندی جدیدی نیست. دنیای عطرها، اسرار پیچیده‌ ای دارند و پشت پرده تمام این اسرار، رایحه ‌هایی است، که ترکیب آن‌ها به مشام ما می ‌رسد. همه رایحه‌ های مختلف، ترکیبی هنرمندانه از تلفیق علمی نت‌ های متفاوت براساس سلیقه و خلاقیت عطرسازان است. در دنیای عطر و عطرسازی، اصطلاحات فراوانی وجود دارد. یکی از آن اصطلاحات، ساختار رایحه است. هر عطر، رایحه به خصوصی دارد. البته یک عطر ممکن است از ترکیب چند رایحه به طور همزمان یا متداول تشکیل شده باشد. هر رایحه چند بخش شامل طعم رایحه، طبع رایحه و گروه بویایی رایحه دارد.

عطر ملایم

عطر تند

در کل می توان گفت عطرها به دو دسته عطر تند و ملایم تقسیم می شوند، عطرها با توجه به چرخه رایحه‌ ها که در زبان انگلیسی اصطلاحا به آن Fragrance wheel گفته می‌شود، طبقه بندی شده‌ اند. چرخه رایحه‌ها در واقع ساده ‌ترین روش نام گذاری و طبقه بندی عطرها به شمار می‌رود. استفاده از این چرخه برای دسته بندی عطرها در سال ۱۹۸۳ توسط مایکل ادوارد متخصص عطر بریتانیایی اختراع شد. در این چرخه، عطرها در دسته‌های مختلفی مانند چوبی، شرقی، چرمی، گل‌دار، میوه‌ای، مرکبات، آروماتیک و چایپر قرار می‌ گیرند. نت‌های عطرها نیز، که یک عنصر مهم برای تولید ساختار رایحه‌ای در فرمول هر عطر است، در این چرخه جای گرفته اند. نت ‌های عطر در واقع اجزایی هستند، که وقتی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، پس از تماس با پوست رایحه عطر را نشان می ‌دهند. نت‌ ها در همه عطرها به سه دسته نت ابتدایی یا آغازین، نت میانی و نت پایانی یا پایه تقسیم می ‌شوند.

عطر تند

عطر زنانه

عطر زنانه یکی از پر فروش ترین عطرها محسوب می شود، یکی از فاکتورهایی که در خرید عطر و ادکلن زنانه خیلی اهمیت دارد داشتن ماندگاری بالا برای یک عطر است. فرض کنید عطری را اسپری میکنید و بعد از نیم ساعت تمام بوی آن خشک شده و دوباره مجبور به استفاده از آن هستید. قطعا هیچکس چنین عطری را دوست نخواهد داشت. در مهمانی ها نمیتوانید مدام سراغ کیفتان رفته و عطر اسپری کنید. پس بهتر است عطری را انتخاب کنید که ماندگاری خوبی داشته باشد و در یک کلام نا امیدتان نکند.

عطر زنانه

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

اسطوخودوس تازه

اسطوخودوس مرا به سمت ثروت آفرینی راهی کرد

طبق تجربه افراد موفق بایستی بگویم که برای موفقیت نباید خود را اسیر ترس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *