با ورود به عرصه روسری وضع مالی ام بهبود یافت

با ورود به عرصه روسری وضع مالی ام بهبود یافت

از طریق یکی از دوستانم راه و روش تجارت روسری را یاد گرفتم و در این حوزه مشغول به فعالیت شدم، باتوجه به بازار خوب این محصول مدت زیادی طول نکشید که به درآمد میلیاردی رسیدم.

روسری ابریشم

روش اول: بهتر است برای مدل‌دار بستن شال ابریشم یا روسری ساتن خود، قوارهٔ آن را بزرگ انتخاب کنید. شال یا روسری ابریشم خود را روی سر تنظیم کنید. یک طرف آن را بگیرید و به سمت دیگر ببرید و با سنجاق محکم کنید. طرف دیگر روسری را مانند تصویر زیر به پشت سر ببرید. سپس از سمت دیگر روی شانه‌هایتان بیندازید. در این روش باید زیر روسری خود از هدبند استفاده کنید تا بهتر فیکس شود. روسری ابریشم طرح خلوت و روسری نخی ابریشم قواره بزرگ از گزینه‌های مناسب هستند. روش دوم: روسری یا شال ابریشم را روی سرتان قرار داده و آن را تنظیم کنید. سپس آن را در پشت سر با گیره فیکس کنید. یک طرف روسری خود را بگیرید و همان‌طور که در عکس نشان داده شده، دور سرتان بپیچید. طرف دیگر روسری را هم به سمت دیگر ببرید و با سنجاق و یا گیره فیکس کنید. در آخر به همان حالتی که خودش می‌افتد رها کنید. روسری ابریشم رنگ خردلی، روسری ابریشم طرح خلوت و روسری نخی ابریشم قواره بزرگ از گزینه‌های مناسب هستند.

روسری ابریشم

روسری سیمارو

انتخاب خرید روسری سیمارو ماجرای ساده ‌ای نیست. شما در حال انتخاب شیک ‌ترین و در عین ‌حال مجلسی ترین نوع روسری هستید. پس باید شش‌ دانگ حواستان را جمع کنید تا به یک مدل روسری ابریشم اصیل و باکیفیت رسیده باشید. متأسفانه در سطح بازار انبوه مدل روسری ‌ها با پارچه ‌های نامرغوب به ‌عنوان مدل روسری ‌های ابریشمی عرضه می‌ شوند.

ادامه مطلب  با چند تکنیک ساده به ثروتی عظیم دست پیدا کردم

در بافت پارچه این روسری ‌ها از ابریشم ‌های مصنوعی استفاده ‌شده است. این روسری ‌ها همچنان زیبا و جذاب هستند. قاعدتاً می‌ توانند در قیمتی مناسب، نیاز شما به یک روسری مجلسی را تامین نمایند. اما رسیدن به یک روسری اصیل که از جنس پارچه ‌های طبیعی ابریشمی تهیه ‌شده باشد، هدف اصلی است و باید در هنگام خرید روسری ابریشم مهارت پیدا کردن این مدل ‌های اصیل را داشته باشید.

روسری سیمارو

روسری مجلسی

البته حجاب در ایران اجباری است و حتی توریست هایی که به ایران می آیند باید موهای خود را با روسری بپوشانند اما در اینجا قصد داریم به مهم ترین کاربردهای روسری اشاره کنیم. استفاده از روسری مجلسی می تواند به دلایل زیر صورت پذیرد:

برای ایجاد گرما

محافظت در برابر نور خورشید

ست کردن با مانتو و خلق استایل زیبا

  1. برای نمایش حمایت از یک تیم، گروه یا باشگاه

برای نمایش باور مذهبی مختلفمنظور از قواره روسری در واقع اندازه ضلع مربع روسری است. هر روسری با توجه به اندازه اش در یکی از دسته های کوچک، متوسط و بزرگ قرار می گیرد. شاید برای تان جالب باشد که بدانید روسری ها بر حسب قواره شان طرفداران خودشان را دارد. مثلا خانم های محجبه بیشتر دنبال روسری قواره بزرگ ۱۴۰ سانتی متری هستند و دخترخانم های روسری قواره کوچک را می پسندند. در ادامه از هر قواره روسری یک نمونه روی سر مدل کاشانه را خواهید دید. اما اگر علاقه دارید همه چیز را درباره قواره روسری بدانید قواره روسری چیست را بخوانید.

روسری مجلسی

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *