با کسب و کار در حوزه لامپ به درآمد بالا رسیدم

با کسب و کار در حوزه لامپ به درآمد بالا رسیدم

لامپ انواع گوناگونی دارد ما بدون لامپ و روشنایی نمی توانیم به خوابی به فعالیتمان بپردازیم، لذا تصمیم گرفتم کسب و کاری را با لامپ شروع کنم به خاطر کاربرد و موارد مصرف این محصول که قطعا از بازار خوبی برخوردار است، در ادامه چند نوع از انواع لامپ را معرفی می کنم.

لامپ هالوژن

در ساخت چراغ های هالوژنی اس ام دی از تکنولوژی چیپ های SMD استفاده شده است که طراحی لامپ هالوژن به گونه ای است که مصرف انرژی کمتری دارند و می توانند نوری با کیفیت و شدت مناسب در اختیار کاربران قرار دهند. در ساختمان داخلی هالوژن اس ام دی ، آی سی هایی با پایه کوتاه قرار گرفته اند که بدون سوراخ شدن روی بورد نصب می شوند و با عبور جریان برق می توانند نور مناسبی را توزیع کنند. لامپ هالوژن SMD گرمای بسیار کمتری تولید می کند و می توان از آن جهت تامین نور در اداره ها ، سالن های نمایش ، منازل ، ساختمان های رسمی و غیره استفاده کرد. این چراغ ها به صورت توکار نصب می شوند و قابلیت استفاده به صورت چراغ دکوراتیو را نیز دارند.

لامپ هالوژن

لامپ فلورسنت

یکی از انواع لامپ فلورسنت، لامپ فلورسنت با الکترود است. برای بررسی مکانیزم تخلیه الکتریکی در این گروه از لامپ ها، ابتدا مدار الکتریکی لامپ فلورسنت را در نظر می گیریم: در لحظه اول با وصل کلید، جریان الکتریکی از مسیر استارتر عبور می کند. استارتر از دو فلز تشکیل شده که به فاصله کمی از هم داخل یک محفظه که از گاز نئون پر شده است قرار گرفته اند.در لحظه اول با وصل کلید، ولتاژ خط بر روی این دو فلز قرار گرفته و در نتیجه در گاز نئون تخلیه الکتریکی آغاز می شود. در اثر وقوع تخلیه الکتریکی فضای داخل محفظه و به دنبال آن یکی از فلزها که از دو جنس مختلف تشکیل شده، گرم می شود و در اثر انبساط به سمت دیگری متمایل می شود، تا آنجا که دو فلز به یکدیگر بچسبند.

لامپ فلورسنت

لامپ ال ای دی

آن‌ها به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر هستند که تقریباً در هر مکانی قرار گیرند، یک مزیت واقعی است. می‌توانید با لامپ ال ای دی به کابینت‌های آشپزخانه‌تان نورپردازی کنید، تلویزیون‌تان را نور پس‌زمینه کنید یا به پوشش اطراف اتاق نورپردازی جذاب اضافه کنید. اما این انعطاف پذیری با یک چیز محدود می شود – منبع تغذیه. اگر سیم زشتی در عرض چند متر تا یک پریز برق در کف زمین باشد، داشتن نورپردازی LED زیبا در رنگ های مختلف خوب نیست. به طور معمول، شما سعی می‌کنید سیم‌کشی را بپوشانید تا پنهان بماند.

لامپ ال ای دی

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

اسطوخودوس تازه

اسطوخودوس مرا به سمت ثروت آفرینی راهی کرد

طبق تجربه افراد موفق بایستی بگویم که برای موفقیت نباید خود را اسیر ترس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *