با گردو آهنربای جذب ثروت شوید

با گردو آهنربای جذب ثروت شوید

شاید بگویید چگونه میتوان با گردو این خشکبار خوشمزه به ثروت رسید، بله میشود چون ما توانستیم پس شما هم میتوانید،گردو از مغزیجاتی بسیار پرطرفدار و پرخاصیت در بین مردم است و همین امر موجب جایگاه بالا و دستیابی شما به ثروت خواهد شد، که در این مطلب با چند نمونه محبوب آن آشنا میشوید.

گردو خوشه ای

این گردو از رقم های دیرگل می باشد و این به آن معناست که به سرمای پاییزه و یا سرمای بهاره مقاومت بسیار خوبی را دارا می باشد.

گردو خوشه ای فرانسوی؛بسیار پر بار بوده و مغز گردو خوشه ای بسیار چربی خوبی دارد . مانند ارقام تجاری دیگر یعنی نهال گردو فرنور از عملکرد بالایی برخوردار می باشد . از لحاظ شکل ظاهری مغز گردو خوشه ای؛ نسبتا کم قامت می باشد و در باردهی بسیار فوق العاده عمل می کند و به علت عمر بالای آن از ارقام تجاری و محبوب صنعت کشاورزی یاد می شود.

گردو خوشه ای

گردو سفید

«در خرید مغز گردو، اول از همه باید از مغازه‌دار یا فروشنده مطمئن باشیم که گردوی اصل و خالص می‌فروشد. متأسفانه‌ در چند سال اخیر گردوی خارجی وارد کشور می‌شود و فروشنده‌ها نیز برای اینکه خرید به‌صرفه‌تری داشته باشند، آن را با گردوی ایرانی ترکیب می‌کنند که تشخیص آن سخت‌تر می‌شود و قیمت آن هم کمتر. «در خرید مغز گردو سفید ، اول از همه باید از مغازه‌دار یا فروشنده مطمئن باشیم که گردوی اصل و خالص می‌فروشد. متأسفانه‌ در چند سال اخیر گردوی خارجی وارد کشور می‌شود و فروشنده‌ها نیز برای اینکه خرید به‌صرفه‌تری داشته باشند، آن را با گردوی ایرانی ترکیب می‌کنند که تشخیص آن سخت‌تر می‌شود و قیمت آن هم کمتر.

ادامه مطلب  با این روش در مسابقه ثروت از دیگران پیشی بگیرید

گردو سفید

گردو تویسرکان

کوددهی و هرس گردو تویسرکان بسیار مهم است ، زیرا نهال ها مواد مغذی مناسبی را از طریق خاک دریافت می کنند. اگر خاک از نظر عناصر معدنی مفید فقیر باشد ، باید کوددهی شود. این فقط با تجزیه و تحلیل خاک تعیین می شود. هرس همچنین به عملکرد صحیح درخت کمک می کند ، جوانه های جدید رشد می کنند و شاخه های خشک از بین می روند.

لیکسیا معمولاً زمان برداشت گردو است. شرایط آب و هوایی از مکانی به مکان دیگر متفاوت است. نهال های گردو تویسرکان معمولاً در اواخر سپتامبر و اوایل ماه اکتبر برداشت می شوند ، بنابراین در این دو فصل اکثر مردم در باغ گردو می چینند..

نهال گردو تویسرکان ؛ گل زودرس ، پوست سخت ، یکی از انواع بارور است ، ۵-۷ سال شروع به باردهی می کند ، کیفیت میوه بسیار خوب است. گردو تویسرکان مغز دارای ارزش غذایی بالایی است. متخصصان تغذیه و طب سنتی توصیه می کنند که این مغز را که پادشاه مغز نامیده می شود ، به سبد غذایی خود اضافه کنید و از ویژگی های بالای آن برای ارتقا promote سلامتی و تأمین انرژی ضروری بدن استفاده کنید. .

گردو تویسرکان

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *