تحول در زندگی با شروع یک بیزنس عالی

تحول در زندگی با شروع یک بیزنس عالی

تغییر دادن زندگی هر انسان بستگی به شرایط و میزان ریسک پذیری هر فرد دارد من زمانی که تصمیم گرفتم وارد این حوزه شوم بسیار استرس داشتم ولی الان از ته دل خوشحالم که شروع کردم و موفق شدم.

جوراب واریس

جوراب واریس فشاری یکی از آسان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش‌های درمان واریس است. در واقع فشرده‌سازی درمانی یکی از اصول مهم درمان انواع واریس است. این جوراب آن دسته از رگ‌های سطحی را فشرده می‌کند که به سطح پا نزدیکتر هستند. به این ترتیب خون بیشتری به سمت سیستم عروق عمقی کشیده می‌شود که در نهایت فشار رگ‌های پا و به تبع آن ورم پا را کاهش می‌دهد.پوشیدن جوراب فشاری کمک می‌کند تا خون از پایین پا به سمت قلب جریان یابد.این جوراب، فشار را روی پاها و قوزک پا اعمال می‌کنند، که میتواند به کاهش قطر رگ‌های اصلی با افزایش حجم و سرعت جریان خون، همچنین به جلوگیری از بازگشت خون به سمت پایین یا به صورت جانبی به رگ‌های سطحی کمک کند.

جوراب واریس

جوراب مردانه

شاید در انتخاب جوراب مردانه، جوراب‌های رنگی و پر نقش و نگار برای آقایان جوان جذاب باشد. هر الگو و نقش و نگاری که دوست دارید می‌توانید برای جوراب خود انتخاب کنید. ولی در مواقعی که لباس رسمی و مجلسی می‌پوشید مثل کت و شلوار پارچه‌ای، بهتر است از جوراب‌های مردانه پر نقش و نگار استفاده نکنید. البته این اصل در سال‌های اخیر دستخوش تغییراتی شده و شاهد استایل‌های مردانه با جوراب‌های رنگی و فانتزی بودیم و افراد مشهور زیادی این سبک رو اجرا کرده‌اند. در انتخاب جوراب مردانه به سایز آن نیز دقت کنید. بله جوراب‌ها نیز سایز دارند. این عقیده کاملا اشتباه است که سایز جوراب اهمیت ندارد و همه‌ی جوراب‌های مردانه برای پای شما مناسبند. به صورت یک قاعده‌ی کلی برای آقایان، سایز جوراب باید ۲ سایز بزرگ‌تر از سایز کفش انتخاب شود. یعنی اگر سایز کفش شما ۴۱ است، سایز جوراب شما ۴۳ خواهد بود.

ادامه مطلب  ایده های خلاقانه استارتاپی برای رسیدن به موفقیت

جوراب مردانه

جوراب زنانه

یکی دیگر از انواع جوراب زنانه، جوراب نیمه پوش یا سرپنجه (slip- on padding socks) است که فقط قسمت سرپنجه پا را پوشش می‌دهد. جواب زنانه نیمه پوش دارای مدل‌های متنوعی است که در برخی از آنها قسمت سینه و انگشتان پاها پوشانده می‌شود و بعضی دیگر از این مدل جوراب زنانه بدون انگشت است.جوراب‌های سرپنجه زنانه بسیار سبک و ظریف بوده و چنانچه کفش‌های زنانه شما از قسمت جلو یا پشت به صورت باز هستند، می‌توانید برای زیبایی بیشتر از جوراب‌های نیمه پوش یا سرپنجه زنانه استفاده نمایید. جذب عرق پا و جلوگیری از آسیب دیدن پوست پاها در تماس با کفش از دیگر ویژگی‌های این جوراب زنانه محسوب می‌شود.

جوراب زنانه

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

از دریای سیاه ثروت جمع کردم

پولدار شدن بدون سرمایه آرزوی همه ماست اما چقدر به واقعیت نزدیک است؟ واقعیت این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *