خوابی که مرا تبدیل به یک میلیاردر کرد

خوابی که مرا تبدیل به یک میلیاردر کرد

مدتی بود که در فکر راه اندازی یک کسب و کار برای خودم بودم و هیچ حوزه ای به ذهنم نمی رسید تا اینکه در هنگام خوابیدن بر روی بالشت جنس روبالشتی نظر مرا به خود جلب کرد و من تصمیم گرفتم تا در عرصه ی روبالشتی شروع به فعالیت کنم و توانستم به موفقیت دست یابم.

روبالشتی ساتن

برش پارچه ها متناسب با اندازه مورد نظر (استفاده از سه پارچه، یک پارچه برای روکش اصلی، یک پارچه برای تزئین و یک پارچه برای قسمت بالایی بالشت)

از بین بردن چروک های روبالشتی ساتن با استفاده از اتو

قسمت های مختلف پارچه را با سنجاق به هم متصل کنید.

حال قسمت هایی که با سنجاق به هم متصل کرده اید را با چرخ خیاطی بدوزید.

نکاتی که هنگام دوخت روبالشتی باید به آن دقت کرد؟

روبالشتی را صاف کنید و قبل از قرار دادن آن بر روی بالشت، آن را دوباره اتو کنید.

قسمت پایینی روبالشتی را باز نگه دارید و قسمت رویی آن را به بیرون برگردانید.

لبه های دوخته نشده را با استفاده از چرخ خیاطی و یا نخ و سوزن بدوزید.

روبالشتی را برگردانید به طوری که قسمت های انتهایی روی هم قرار بگیرند.

حاشیه های روبالشتی را با چرخ خیاطی بدوزید.

در هنگام دوخت دقت کنید که خط دوختتان صاف باشد و تمام لایه های پارچه به همدیگر دوخته شده باشند.

روبالشتی ساتن

روبالشتی

بالش ها وسایل ضروری به شمار می رود. کمردرد شما در هنگام صبح به میزان کمی به نوع روبالشتی  که زیر گردن خود قرار می دهید بستگی دارد. به همین دلیل است که بسیاری از ما ساعت ها صرف تحقیق در مورد بهترین نوع بالش فوم حافظه یا نوع میکروبیدهایی می کنیم که مقدار مناسبی از نرمی را به ما ارائه می دهد. همچنین انواع روبالشی نیز وجود دارد که انتخاب نوع مناسب آن ها بسیار مهم است.

ادامه مطلب  ریسک پذیر بودن در زندگی برای پولدار شدند

بالش ها وسایل ضروری به شمار می رود. کمردرد شما در هنگام صبح به میزان کمی به نوع بالشی که زیر گردن خود قرار می دهید بستگی دارد. به همین دلیل است که بسیاری از ما ساعت ها صرف تحقیق در مورد بهترین نوع بالش فوم حافظه یا نوع میکروبیدهایی می کنیم که مقدار مناسبی از نرمی را به ما ارائه می دهد. همچنین انواع روبالشی نیز وجود دارد که انتخاب نوع مناسب آن ها بسیار مهم است.

با این حال، این بالش نیست که مستقیماً زیر سر شما قرار دارد، بلکه روبالشی است. روبالشی ها بافت هایی هستند که ساعت‌ ها به گونه‌ های شما برخورد می کنند و بنابراین تعداد باکتری‌ ها یا کنه‌ های اطراف آن را مشخص می‌ کنند. آن ها همچنین قسمت قابل مشاهده بالش هستند و می توانند بر ظاهر تخت شما تأثیر بگذارند.

بنابراین، با توجه به این که انتخاب انواع روبالشی بسیار اهمیت دارد، در این مقاله می خواهیم به بررسی مدل های مختلف روبالشتی ها بپردازیم و طرز صحیح انتخاب آن ها را توضیح دهیم.

روبالشتی

روبالشتی نخی

این بالش نیست که مستقیماً زیر سر شما قرار دارد، بلکه روبالشتی نخی است. روبالشی ها بافت هایی هستند که ساعت‌ ها به گونه‌ های شما برخورد می کنند و بنابراین تعداد باکتری‌ ها یا کنه‌ های اطراف آن را مشخص می‌ کنند. آن ها همچنین قسمت قابل مشاهده بالش هستند و می توانند بر ظاهر تخت شما تأثیر بگذارند.

بنابراین، با توجه به این که انتخاب انواع روبالشی بسیار اهمیت دارد، در این مقاله می خواهیم به بررسی مدل های مختلف روبالشتی ها بپردازیم و طرز صحیح انتخاب آن ها را توضیح دهیم.

ادامه مطلب  از تمامی آموزش های بزرگان برای زندگی بهره ببرید

با کالازم همراه باشید.

فهرست مطالب

✔ مدل های مختلف روبالشتی

✔ انواع روبالشی ها

✔ مواد اولیه و جنس روبالشی ها

مدل های مختلف روبالشتی

روبالشتی نخی

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *