رازهای ثروت سازی اینترنتی که باید بدانید.

رازهای ثروت سازی اینترنتی که باید بدانید.

در عصر نوین با داشتن یک گوشی هوشمند نه چندان گران میتوان به راحتی، بدون دردسر کسب درآمد کرد و از آنجا که مراجعه به گوگل و فضاهای مجازی امری رایج بین مردم شده، قطعا میشود با انتخاب یک حوزه فعالیتی مناسب افراد زیادی را با خود آشنا کرد،در این مقاله با محصول گردو که محصولی پرسود میباشد آشنا میشوید.

گردو تویسرکان

یکی از گونه های سودآور درخت ، گردو تویسرکان ، از کیفیت بالایی برخوردار است و به بهشت ​​گردوی ایرانی معروف است ، تویسلکان به عنوان پایتخت گردوی ایرانی توسط جهاد کشاورزی به ثبت رسیده است. از نظر ارزش میوه بالا و کیفیت بالا ، یکی از درختان معروف با بهره وری بالا و اقتصاد قوی است. انواع مختلفی از گردو وجود دارد و ویژگی های هر رقم متفاوت است. نهال گردو را می توان نهال گردو تویسرکان نامید ؛ این یکی از داده های صادرات و تجارت است. کاشت این رقم مورد استقبال کشاورزان و باغداران قرار می گیرد ، زیرا روش اصولی کاشت درختان جوان به افزایش بهره وری اقتصادی آنها کمک می کند.

گردو تویسرکان

گردو خوشه ای

اگر بخواهید شرایط آب و هوایی پرورش گردو خوشه ای؛ را بررسی کنید لازم است بدانید که مناسب کاشت در مناطق سردسیری می باشند پس اگر در شهرهای گرمسیری و جنوبی کشور سکونت دارید، پیشنهاد می کنیم که نهال گردو خوشه ای؛ را انتخاب نکنید و بهترین نهال گردو در این مناطق، گردو ژنوتیپ، و گردو پکان می باشد، پس اصلا نگران پرورش گردو نباشید چون برای هر منطقه با هر شرایط  آب و هوایی، یک نوع خاص و متمایز نهال گردو وجود دارد. نهال گردو خوشه ای؛ به دلیل آنکه در هر خوشه ی درخت باغ خود در حدود ۵ الی ۲۵ تا ۳۰ گردو را قادر به تولید می باشد، گاه این باردهی در چند وجب دست روی می دهد و گاه در کل شاخه مانند خوشه های انگور ظاهر می شود.

ادامه مطلب  از کوتاهترین راه به قله های مرتفع موفقیت برسید

گردو خوشه ای

گردو سفید

«گردوی سفید به گردویی گفته می‌شود که رنگ آن زرد یا کرم روشن است. گردوی معمولی، گردویی است با رنگ کرم تیره یا قهوه‌ای روشن. مغز گردوی تیره هم همان مغز گردو خورشتی است با رنگ قهوه‌ای تیره که به سیاه نزدیک می‌شود.

آنچه در مغازه‌ها می‌بینیم، مغز گردوی فله است. مغز گردوی فله، ترکیبی از گردو سفید و معمولی است که عمدتاً ۴۰ درصد آن سفید و ۶۰درصد آن گردوی معمولی است.» «همان‌طور که عرض کردم، مغز گردوی سفید یا برای تزیین کیک و شیرینی و غذا استفاده می‌شود، یا برای صبحانه؛ اما در اصل، تفاوت چندانی با مغزهای دیگر ندارد. به همین دلیل، مشتری‌ها هم اگر مغز معمولی و سفید را کنار هم نبینند، متوجه تفاوت آن‌ها نمی‌شوند. از آن‌جا که مغازه‌دارها معمولاً مغزهای یکدستی برای فروش ندارند، از لامپ‌های زرد استفاده می‌کنند تا تفاوت رنگ گردوی سفید و معمولی چندان به‌چشم نیاید.»

گردو سفید

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *