زعفران مرا به قله های صعود و ثروت رساند

زعفران مرا به قله های صعود و ثروت رساند

علاقه زیادی داشتم که در حوزه زعفران فعالیتی داشته باشم و بتوانم از این ماده پرسود کسب درآمد کنم.با توجه به اینکه یکی از دوستان صمیمی ام اهل مشهد بود و زمین های کشت زعفران داشتند از ایشان در خصوص این محصول و انواع آن میپرسیدم و اطلاعات خوبی داشت که از آن استفاده میکردم. کم کم همین علاقه و اطلاعات مرا کمک کرد که بتوانم کسب و کاری در این حوزه راه اندازی کنم و با کمک ۴ نفر از دوستانم یک مجموعه کوچک را اداره کنیم.حال بیایید باهم از این اطلاعات استفاده کنیم.

زعفران دسته

زعفران دسته، نوعی ادویه است که بسیار گران قیمت می باشد و به نام طلای سرخ معروف است. زعفران در تمام نقاط جهان کاربرد زیادی دارد از میان انواع زعفران، زعفران دسته در شهرهای گناباد، سرپل ذهاب، لرستان از کیفیت خوبی برخوردار است. آیا می دانستید نام علمی زعفران کروس ساتیوس است این ادویه از خانواده زنبقیان می باشد که از کلاله خشک شده گل زعفران به دست می آید. عفران که به گل سلامتی، سلطان ادویه ها و طلای سرخ معروف است ارزشمندترین رستنی ایران و خاستگاه اصلی آن دامنه های الوند می باشد. کاشت زعفران در ایران به سال های پیش از میلاد مسیح بر می گردد و در مناطق بسیار کم باران که دارای زمستان سرد و تابستان گرم هستند گسترش دارد.

زعفران دسته

زعفران جعبه ای
زعفران جعبه ای مصطفوی ۱مثقالی، امروزه به صورت آنلاین توسط فروشگاه های اینترنتی مختلفی عرضه می شود، که این باعث شده تمام مشتریان از سراسر کشور بتوانند به راحتی محصول را سفارش دهند. یکی از فاکتورهای مهم دیگر، در نظر گرفتن ارتفاع شهر از سطح دریا می‌باشد، چرا که بهترین حالت برای یک کشت زعفران خوب، در ارتفاع ۱۳۰۰ تا ۲۳۰۰ منتر از سطح دریا تخمین زده شده است.
زعفران جعبه ای

زعفران توکلی

همانطور که میدانید، خرید و فروش عمده زعفران توکلی از بهترین و مناسب ترین قیمت روز برخوردار می باشد. همه ی ما می دانیم که زعفران به عنوان طلای سرخ شناخته شده و از خواص بی نظیری برخوردار می باشد از جمله خواص آن این گونه  می باشد که: ۱- بهبود عملکرد گوارش: معمولا اکثر بیماری های گوارشی از طبع سرد مزاجی بدن نشات می گیرد و استفاده از زعفران به دلیل طبع گرم آن تا حد بسیاری از این بیماری جلوگیری می کند.۲- بهبود سیستم عصبی: وجود عملکرد عصبی سالم در بدن باعث ایجاد ارامش خاطر شده و از بسیاری بیماری شایع که توسط ضعف سیستم عصبی به وجود می آید جلوگیری می کند.

زعفران توکلی

 

 

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

اسطوخودوس تازه

اسطوخودوس مرا به سمت ثروت آفرینی راهی کرد

طبق تجربه افراد موفق بایستی بگویم که برای موفقیت نباید خود را اسیر ترس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *