علاقه ام به سگ ها دلیل ثروت کلانم شد

علاقه ام به سگ ها دلیل ثروت کلانم شد

مهمترین دلیل من برای انتخاب سگ بعنوان حوزه فعالیتم علاقه ای بودکه به آنها داشتم زیرا از نظر من اگر شما به کاری که میکنید علاقه داشته باشید می توانید در آن زمینه خیلی موفق تر عمل کنید و زودتر به ثروت دلخواهتان برسید.

سگ

سگ‌ ها نقش‌ های گوناگونی در جوامع انسانی بر عهده گرفته‌ اند و آدمیان از ایشان برای شکار، گله‌ داری، بارکشی، محافظت، کمک به پلیس و نیروهای مسلح، همراهی و همدمی و کمک به اشخاص دچار ناتوانی استفاده کرده‌ اند و همچنین بسیاری از انسان ها امنیت زندگی خود را بدست این حیوانات با وفا سپردند.

بسیاری از افراد معتقدند اولین نژاد این حیوان از گرگ های خاکستری به وجود آمده است اما زمان و محل دقیق اهلی شدن آن مشخص نیست. تحقیقی در سال ۲۰۱۴ نشان می دهد که تبار سگ‌ ها ۲۷ تا ۴۰ هزار سال پیش از گرگ خاکستری جدا شده‌ است اما اهلی شدن آن‌ ها در آن زمان اتفاق نیفتاده چون هیچ‌ یک از جمعیت‌ های امروزی گرگ خاکستری، نیای مستقیم سگ‌ ها نیستند.

سگ

سگ جیبی

ما می خواهیم در این مقاله شما را با انواع مختلف نژاد سگها بیشتر آشنا نماییم مدلهای  سگ جیبی، خرسی، پاکوتاه و خانگی را می توانید از این سایت خریداری نمایید. ابتدا می خواهیم شما را با واژه جیبی بیشتر آشنا نماییم چون این موضوع ممکن است ذهن برخی از افراد را درگیر سازد که سگ جیبی به چه مدل از سگهایی می گویند؟

این مدل از سگها جدید هستند و به تازگی بازار خریدو فروششان داغ شده است و اسم جیبی را به این دلیل جثه کوچک و ریزشان بر روی آنها قرار داده اند و افراد به این اسم آنها را می شناسند و صدا می کنند.

ادامه مطلب  نیاز به ثروت خود را با این راه حل برطرف کنید

سگ جیبی

سگ سرابی

دقیق مشخص نیست که نژاد سگ سرابی از کجا و کی در سراب ایران پیدا شده ولی نظریه ها می‌گن که این نژاد از سگ‌هایی که آشوریان که توی منطقه‌ی بین‌النهرین حکمرانی می‌کردن و یا سگ‌های جنگی ایران باستان، مشتق شدن. ایرانی‌ها بین همسایگانشون به داشتن قدرتمندترین سگ‌ها معروف بودن و حتی گفته می‌شده که اونا سگ ماده‌اشون رو به حیات وحش و جنگل‌ها می‌فرستن تا با ببرها جفت‌گیری کنن! البته الان علم ثابت کرده که همچین چیزی ممکن نیست ولی این ماجرا، قدرت بالای سگ‌های ایرانی که منجر به همچین شایعاتی شده بوده رو از سال‌های دور نشون می‌دهد.

نقش سگ‌های سرابی در ایران باستان به قدری مهم بوده که حتی یه مجسمه بزرگ از سگ سرابی توی کاخ آپادانای تخت جمشید پیدا شده.امروز این مجسمه توی موزه‌ی ایران باستان نگهداری می‌شه که می‌تونید اونجا به دیدنش برید.

سگ سرابی

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *