قیمت قفل کتابی

قیمت قفل کتابی چینی

هر یک از قفلهای ساخته شده به شکلی متفاوت طراحی شده و از لحاظ ایجاد سطح ایمنی هم با یکدیگر یکسان نیستند اما دست کم در مورد قفلهای کتابی همانطور که درسایت آراد برندینگ شرح داده شد می توان با اطمینان خاطر بالاتری صحبت کرد و تضمین داد دست کم نمونه های اصل همگی از امنیت بالای ۹۰ درصد برخوردار می باشند.

قیمت قفل کتابی چینی

قفلهای کتابی را اغلب به شکل آویزان و یا در اصطلاح گوشواره ای دیده ایم که روی زبانه قفل تا حد قابل قبولی پوشیده است و به همین دلیل انبر دیلم و یا قیچی آهن بری سارقان به سختی می تواند بر روی آن تاثیر بگذارد پس بی دلیل نیست که استفاده از چنین قفلهایی تا این اندازه محبوب بوده و همواره در صدر فروش لوازم ایمنی قرار دارند.

قفل کتابی چینی

برای صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می توان قفل کتابی چینی را از فروشندگان معتبر با قیمت ارزانتری خریداری کرد که در صورت انتخاب نمونه های باکیفیت هیچ از قفلهای ایتالیایی و آلمانی کم ندارند.

قفل کتابی در هر مدل و ساخت هر کشوری که باشد الزاما دارای چهار بخش کلی است که عبارتند از:

بدنه اصلی قفل که از جنس ورق فولادی و یا برنجی ساخته می شود و تمامی اجزای ظریف و حساس قفل داخل آن قرار خواهد گرفت.

بازویی که همان میله مرکزی است و یک سرش آزاد بوده تا هنگام باز و بسته کردن حرکتی آزادانه داشته باشد.

کلید که اصلی ترین ابزار برای باز کردن و یا بستن قفل می باشد.

و در نهایت شیار کلید که منظور همان سوراخ در بدنه است و کلید در آن قرار داده می شود.

زمانی که قصد خرید قفل کتابی را دارید بهتر است چند نکته مهم را مد نظر قرار دهید تا بهترین انتخاب را انجام داده و درمورد امنیت قفل اطمینان خاطر کاملی وجود داشته باشد:

جنس بدنه: بهترین جنس برای این منظور فولاد است.

وزن قفل: قفلهایی با وزن سنگین تر می توانند دارای ضریب امنیت بالاتری باشند.

قفل کتابی چینی

تعداد پینها: هر چقدر پینهای فعال قفل کتابی چینی بیشتر باشد باز کردن آنها با انواع ابزارهای متداول سارقان دشوارتر خواهد شد.

ضخامت بالای حلقه: حتما قفلهایی خریداری کنید که ضخامت حلقه آنها بیش از ۱۲ میلیمتر است.

قیمت: قفل کتابی را از نمایندگیهای مجاز فروش خریداری کنید تا با حذف واسطه ها قیمت ارزانتری پیدا کند.

در پایان این اطمینان را به شما می دهیم که مجموعه ما عرضه کننده انواع قفلهای کتابی اصل با ضمانتنامه های معتبر بوده و آمادگی دارد سفارشات مشتریان عزیز را در هر حجمی که باشد طی مدت زمان کوتاهی برای آنها آماده سازی و به آدرس مورد نظر ارسال کند.

قیمت قفل کتابی

هر وسیله ای که در دنیای امروزی ساخته می شود و قابلیت تجارت را دارا می باشد، برای آن یک قیمت مخصوص در نظر گرفته می شود که این امر در مورد قفل کتابی و درب ضد سرقت هم صدق می کند و قیمت این وسیله با توجه به نوع آن و مقدار هزینه های به کار رفته برای ساخت وسیله مشخص می شود.

قفل های کتابی موجود در بازارهای داخلی امروزه دو نوع ایرانی و خارجی را تشکیل می ‌دهند که از نقطه نظرهای گوناگون مانند کیفیت یا اندازه دسته بندی می شوند و هر دسته از آنها دارای قیمت خاص خود می باشد و معمولاً قفلهای بزرگتر دارای قیمتهای بیشتری می باشند و مدلهای کوچک تر ارزان تر هستند.

به علاوه باید بدانید که هرچه برند مورد نظر معتبرتر و شناخته شده تر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

قیمت قفل کتابی

کیفیت این محصول اصلی ترین فاکتور تعیین کننده قیمت قفل کتابی می باشد و برخی از برندها واقعا از نظر کیفی، گونه‌ ای برتر می باشند و نه تنها ایمن تر هستند، بلکه از ساختار پیشرفته تر و مجهزتری هم برخوردار می باشند، به همین علت این نوع از قفلها از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و قیمت بیشتری نیز برای آنها در نظر گرفته می شود.

معمولا نوع ایرانی کالاها قیمت های ارزان تری دارند و هر چند از کیفیت خوبی برخوردار می باشند، اما خرید آنها از نظر اقتصادی گزینه مناسب تری است، بنابراین به شما توصیه می شود که برای داشتن یک خرید ارزان قیمت، نوع ایرانی این وسایل را که جزو برندهای برتر هستند، انتخاب کرده و تهیه کنید.

لازم است که فروشندگان لیست قیمت قفلهای کتابی خود را به همراه جزئیات مربوط به هر وسیله در اختیار فرد خریدار قرار بدهند تا خریدار پیش از اقدام به تهیه این وسیله بتواند مدلهای مختلف آن را بررسی کرده و مناسب ترین نوع آن را از نظر اندازه، کیفیت و قیمت انتخاب کرده و تهیه کند.

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

اسطوخودوس تازه

اسطوخودوس مرا به سمت ثروت آفرینی راهی کرد

طبق تجربه افراد موفق بایستی بگویم که برای موفقیت نباید خود را اسیر ترس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *