هوشمندترین ماسک جهان رونمایی شد

در حال حاضر قیمت این محصول و تاریخ عرضه آن مشخص نیست. این شرکت نوعی ماسک جراحی N95 محسوب می شود ، اما هنوز از سازمان غذا و دارو (FDA) ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و سازمان ایمنی و بهداشت تأیید و تأیید دریافت نکرده است. Razer در بیانیه ای گفت که در حال همکاری با تیمی از متخصصان پزشکی و دانشمندان برای کمک به ساخت ماسک است.

 

قسمتهای اصلی این ماسک در یک منطقه گرد در دو طرف دهان قرار دارد و برای تهویه هوا استفاده می شود. Razer می گوید این ماسک از فن های فعال برای تصفیه هوای محیط و همچنین بازدم استفاده می کند. این شرکت همچنین افزود كه ادعا می شود این ماسك می تواند تا ۹۵٪ از ذرات معلق از جمله ذرات ویروس كرونا و سایر عوامل بیماری زا را تصفیه كند.

 

این فن ها قابل جدا شدن و شارژ هستند. اگرچه Razer هنوز جزئیات مربوط به اصل مهم ، مدت زمان موثر بودن آنها و نحوه اطلاع رسانی به مصرف کنندگان هنگام تعویض فن ها را منتشر نکرده است ، سخنگوی شرکت به Varge گفت که آنها هنوز فیلترها را آزمایش می کنند تا عمر آنها را تعیین کنند و چه زمانی لازم این تغییر احتمالاً توسط یک برنامه تلفن همراه به کاربر اطلاع داده می شود.

هوشمندترین ماسک جهان رونمایی شد

میکروفون ها و تقویت کننده های داخلی صدای شما را از طریق ماسک منتشر می کنند ، بنابراین دیگر نگران افت صدا نیستید. ما هنوز این را عملاً ندیده ایم و فرصتی برای امتحان پیدا نکرده ایم. اما Razer می گوید که برای دستیابی به یک سطح صدا متعادل در حال کار با مهندسان THX است.

اخبار ، اخبار پزشکی ، ماسک هوشمند

Razer ادعا می کند که پروژه Hazel با وجود تمام فناوری های به کار رفته در آن ، ماسکی راحت است. این ماسک محافظ سیلیکونی به طور کامل اطراف بینی و چانه را پوشانده و از حلقه های گوش قابل تنظیم استفاده می کند تا اکثر افراد بتوانند آن را متناسب با آنها تنظیم کنند. البته این ماسک سنگین تر از ماسک های معمولی است.

 

البته اگر این ماسک LED Chroma RGB نداشته باشد نمی توان آن را یک محصول مدرن Razer دانست. هر پنکه می تواند به رنگ دلخواه شما بدرخشد و هنگامی که هوا تاریک می شود ، مجموعه ای از LED ها به طور خودکار فعال می شوند تا نور دهان شما را روشن کنند تا دیگران در حال صحبت شما را ببینند. به راحتی نمی توان گفت که این LED ها تا چه اندازه در روشن شدن کامل دهان شما موثر خواهند بود ، اما هنوز هم می توانند مفید باشند.

 

Razer پیش بینی کرده است که هر ماسک Project Hazel دارای یک مورد پر کردن بزرگ است که ماسک را پس از استفاده با نور ماوراlet بنفش ضد عفونی می کند ، اگرچه این هنوز در مراحل ابتدایی است.

 

بسیاری از ما در حال حاضر ماسکهای بی شماری داریم ، اما مطمئناً ، اگر Project Hazel روزی به بازار بیاید ، جایی برای آن در جهان وجود خواهد داشت.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/medical-news/banews78774.html

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

ثبت ۲ رکورد دیگر به نام مسی

ثبت ۲ رکورد دیگر به نام مسی

به گزارش ایسنا ، لیونل مسی به شکستن رکورد در لالیگا ادامه می دهد. مهاجم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *