ویار عجیبم به خیارشور ما را ثروتمند کرد

ویار عجیبم به خیارشور ما را ثروتمند کرد

فرزند اولم را باردار بودم و به طرز غریبی به خیارشور ویار داشتم. همسرم از هر جای شهر شده خیارشور فراهم می کرد. گاهی حتی احتکار می کردم. یک روز با ظرف بزرگ خیارشور آمد و گفت “زدم تو کار خیارشور”. بنظر شوخی آمد اما بعد فهمیدم واقعا این حرفه را شروع کرده و امروز درآمد بسیار بالایی داریم.

خیارشور ریز

همه ی ما از یکسری چاشنی ها حین صرف غذا استفاده می کنیم. این موضوع می تواند مر بوط به  ذائقه هر کدام از ما باشد. همین امر موجب تجارت خیارشور ریز شده است. بسیاری از افراد در پی انجام این امر برای رنگین تر کردن سفره های مردم کشورمان می باشند. تجارت خیارشور در چند سال اخیر با رشد قابل توجهی مواجهه بوده است که از این راه توانسته ایم ارزاوری خوبی برای بخش اقتصادی داشته باشیم.

تجار موفق، با همکاری با برند های معتبر کشور توانسته اند سهمی در بازار جهانی و بخش  تجارت این محصول داشته باشند. یکی از دلایل موفقیت در بخش تجارت استفاده از بهترین محصولات توسط شرکت ها و کارخانجات تولیدی می باشد.

خیارشور ریز

خیارشور پامچال

بسیار جالب است بدانید خیار جزء صیفی جات است و از خیارهای خاص (بستگی به اندازه اش) محصولی تحت عنوان خیارشور پامچال زینال خوش طعم درست کرد که این محصول یعنی خیار شور پامچال زینال یکی از فراورده های سیفی جات می باشد و بسیار خوش طعم بوده و در بسیاری از مواد غذایی مانند فلاافل ، الویه و در کنار بسیااری از وعده های غذایی می توان از این محصول مصرف نمود که طعم غذا را به سمت خوش طعم و لذیذ بودن تغییر می دهد.

ادامه مطلب  ثروتم را از طعم ترش ترشک به دست آوردم

در بسیاری از محصولات خیار شور از سرکه و نمک و فلفل قرمز استفاده می شود منتهی محصولی تحت عنوان خیارشور زینال از ترکیبات متفاوت تری ساخته شده است و طعم بسیار بهتری دارد، در بسیاری از افراد هیچ اطلاعاتی از هر چیزی ندارند و فقط فکر می کنند محتوایات خیار شور می تواند از خیار باشد منتهی گاه بعضی از افراد از انبه نیز استفاده می کنند.

خیارشور پامچال

خیارشور دبه ای

خیارشور صنعتی بیشتر در حلب و شیشه بسته بندی می شود و خیارشورهای سنتی (تخمیری) به صورت دبه بسته بندی می شود که خیارشور دبه ای گفته می شود.

گرچه استفاده از خیار شور به خاطر نمک زیادی که در آن استفاده می شود توصیه نمی شود اما اگر خیارشور رو چند بار قبل از استفاده شستشو بدهیم می تواند این نمک و این شوری را کم کند.

یکی از علل عمده ای که بانوان با آن روبرو هستند و همیشه دنبال این پاسخ می‌گردند که علت کپک زدن خیارشور چیست باید این نکته اضافه را کنم که اگر داخل خیارشور سرکه بریزیم این موضوع را تسریع کردیم که خیارشور کپک بزند.

خیارشور دبه ای

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *