دلار

چرا با اینکه زیاد کار می کنم پولدار نمی شوم؟

در گذشته افراد فکر می کردند که با زیاد کار کردن می توانند پولدار شوند، ولی این تفکر دیگر منسوخ شده، زیرا چه بسا افرادی بوده هستند که با کمی کار کردن پول های زیاد را به جیب می زنند پس مهم کار کردن نیست بلکه مهم هدفمند کار کردن است.

سالاد کلم و کالباس و ذرت

یکی از محبوب ترین سالاد ها در سالاد کلم و کالباس و ذرت است که با کلم سفید یا قرمز می توان آن را درست کرد و در اکثر مواقع افراد وقتی به رستورانی مراجعه می کنند این سالاد را سفارش می دهند. تهیه ی این سالاد در رستوران ها کمی متفاوت تر است و اغلب برای تهیه ی سس از شکر برای شیرین شدن استفاده می کنند اما برخی هم به جای شکر، نمک اضافه می کنند؛ هم چنین گردو نیز در ترکیبات این سالاد قرار می دهند که باعث می شود طعم منحصر به فردی به این سالاد دهد.

اگر تمایل داشته باشید می توانید در هنگام تهیه سالاد کلم از سبزیجاتی مثل شوید استفاده کنید. شوید مانند کلم سفید طبع گرم و خشکی دارد و به دلیل انرژی بالایی که دارد به هضم بهتر غذا کمک می کند.

سالاد کلم و کالباس و ذرت

کنسرو ذرت شیرین سحر

در سال ۱۴۹۳، کریستف کلمب، دریانورد جنوائی، در حین خدمت برای اسپانیا، ذرت را از اولین سفر خود به دریای کارائیب به اروپا آورد، ذرت از سال ۱۴۹۴ کشت شد، اما در اروپا موفقیت متوسطی داشت و تا زمانی که از طریق هیبریداسیون تکامل یافت، عملکرد آن افزایش یافت اما امروزه، در حالی که کنسرو ذرت شیرین سحر یک غذای اصلی در کشورهای در حال توسعه است که آن را پرورش می دهند، عمدتاً به عنوان علوفه دام در کشورهای صنعتی استفاده می شود.

ادامه مطلب  ذهنی ثروت ساز با پرورش افکارتان داشته باشید

ذرت در ابتدا در کشورهایی با آب و هوای نیمه گرمسیری یا گرمسیری کشت می شد، اما توسعه واریته های هیبریدی به زودی امکان کاشت آن را در هر نقطه از جهان فراهم کرد و بهترین محصول تولید شده از ذرت، کنسرو تن ماهی سحر می باشد.

کنسرو ذرت شیرین سحر

بذر ذرت مکزیکی

نشاسته ای که در وسط این گیاه قرار دارد بسیار نرم بوده و به علت شباهت ظاهری بسیاری که با دندانهای اسب دارد به این نام شناخته می شود، دانه های بذر ذرت مکزیکی از انواع ذرت سخت و یا ذرت بلوری نامیده می شوند، آندوسپرم این دانه مانند آندوسپرم ذرت دندان اسبی از دو قسمت و بخش تشکیل می شود، با این تفاوت که شکل ظاهری دانه ذرت کروی می باشد و اندازه آن به نسبت اندازه ذرت دندان اسبی کوچکتر است، دانه های این این ذرت رنگهای متفاوتی داشته و دارای رنگ سفید، کرم، زرد و نارنجی هستند، این نوع ذرت بیشتر در اروپا یافت می شود و به نسبت ذرت دندان اسبی زودرس بوده و برگهایش سریعتر می روید.

بذر ذرت مکزیکی

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *