چرا در مسیر رسیدن به هدفم مایوس میشوم

اکثر مردم می خواهند به موفقیت مالی بزرگی دست پیدا کنند ، اما تعداد کمی موفق می شوند. در مراحل اولیه سفر به موفقیت ، افراد همیشه دارای انگیزه هستند و تردیدی در ذهن آنها وجود ندارد که می توانند موفق شوند. با این حال ، پس از مدت ها کار سخت ، آنها بر روی کار مناسب تمرکز می کنند. بسیاری از افراد این مسیر را رها کرده و سپس به این نتیجه می رسند که دستیابی به موفقیت مالی کار سختی است. افراد کمی هستند که به معنای واقعی کلمه تا پایان صبر کنند و موفق شوند.

فقدان این ۷ ویژگی عاملی برای انصراف در رسیدن به هدف است

پس از بررسی تجربیات مختلف افراد موفق ، به این نتیجه رسیدیم که افرادی که هرگز به اهداف خود نمی رسند ، دلایل زیادی برای انصراف دارند. در این قسمت از موفقیت در Namnak ما ۷ عامل را به شما معرفی خواهیم کرد که فقدان آنها باعث می شود مردم در مسیر موفقیت کنار روند.
۱٫ فروتنی

چرا در مسیر رسیدن به هدفم مایوس میشوم

فروتنی عامل اساسی برای موفقیت است. موفقیت مستلزم فروتن بودن مردم است. بسیاری از سرمایه گذاران می گویند که گام به گام پیش رفته اند و برای هر مرحله زحمت کشیده اند. به عنوان مثال ، بازیگر مشهور آمریکایی به نام امیلیا کلارک گفت که آنها باید قبول کنند که در مرحله اول هستند و مراحل بعدی برای آنها راحت تر است. بنابراین آنها هرگز نباید فکر کنند که از دیگران بهتر هستند.

۲٫ سخت کوشی زیاد

موفقیت نیاز به تلاش خستگی ناپذیر دارد. افراد موفق تقریباً کنترل هر موقعیتی را دارند. افرادی مانند الون ماسک و بیل گیتس بیش از ۱۶ ساعت در روز کار می کردند. بنابراین سخت کوشی رمز موفقیت و عاملی در اعتماد به نفس ، شخصیت سازی و توانایی نشان دادن استعداد است.
۳- مستعد خطر نباشید

موفقیت مستلزم تلاش فردی و پذیرش خطرات و خطرات مالی و شخصی است. اگر زندگی نامه افراد موفق را تجزیه و تحلیل کنید ، می بینید که درصد زیادی از آنها خطرات زیادی را متحمل شده اند. به عنوان مثال ، آنها در پروژه ای سرمایه گذاری کردند که هیچ کس جرات انجام آن را نداشت. آنها دانشگاه را ترک کردند و یا حتی کار خود را ترک کردند. با این حال ، فرد تقریباً معمولی از خطر پذیری می ترسد و اگر ریسک بزرگی کند و شکست بخورد ، منصرف می شود و مسیر موفقیت را طی نمی کند.

۴٫ پایداری

پایداری عامل مهمی برای شکوفایی و موفقیت است. پایداری توانایی افراد در کار سخت و رسیدن به اهداف را نشان می دهد. به خصوص هنگامی که انتظار نتیجه خاصی ندارید. بسیاری از افراد وقتی با موانع موفقیت روبرو می شوند منصرف می شوند. فقط افراد شجاع می توانند تا آخر تحمل کنند. به عنوان مثال ، یکی از سرمایه گذاران بزرگ اینترنت به نام جک ما در سه سال اول فعالیت خود سود کسب نکرد ، اما وی همچنان پابرجا ماند و هم اکنون یکی از با ارزش ترین شرکت های جهان است.
۵٫ صبر

نداشتن صبر و حوصله باعث می شود افراد دیگر به دنبال رویاهای خود نباشند. محاسبات و تحقیقات نشان می دهد که ۵ تا ۱۰ سال کار سخت روی یک پروژه می تواند رمز موفقیت باشد. با این حال ، بسیاری از افراد وقتی بعد از یک ماه ، سه ماه ، شش ماه ، یک سال یا حتی سه سال نتیجه خاصی را نمی بینند منصرف می شوند. تسلیم شدن پس از ۳ سال واقعاً احمقانه است زیرا شما راهی طولانی طی کرده اید و بسیار بیشتر از گذشته به موفقیت نزدیک شده اید. در دنیای امروز ، مردم انتظار دارند که موفقیت در خانه باشد و به سرعت به آن دست پیدا کنند و در نتیجه ، اگر در کوتاه مدت به آن نرسند ، ناامید شده و منصرف می شوند.

۶٫ خوش بینی

یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت افراد ، عدم خوش بینی آنها است. خوش بینی عبارت است از اطمینان به شناختن نتایجی که انتظار دارید. در مراحل اولیه راه موفقیت ، بسیاری از مردم در مورد هدف خود خوش بین هستند. با این حال ، پس از مواجهه با موانع ، میزان خوش بینی در اکثر آنها به شدت کاهش می یابد ، و این باعث می شود دست از کار بکشند.
۷٫ اعتماد به نفس

افرادی که برای موفقیت مالی تلاش می کنند اغلب به توانایی های خودشان اعتقاد دارند. آنها مهارت های خود را می دانند و می دانند که هیچ چیز نمی تواند مانع آنها شود. علاوه بر این ، موفقیت برای شخصی که اعتماد به نفس دارد بسیار آسان است زیرا معتقد است که می تواند بر تمام مشکلات در طول راه غلبه کند.

عزت نفس اطمینان می دهد که افراد با سخت کوشی و چالش های ذهنی روبرو می شوند و آن را کنار می گذارند. بنابراین عدم اعتماد به نفس عاملی برای کنار گذاشتن است.

این عدم اعتماد به نفس عاملی در تصمیم گیری های عاطفی است زیرا آنها می ترسند دیگران به شکست ها و موانع موجود در مسیرشان پی ببرند و در نتیجه آنها به سادگی از هدف منصرف می شوند و فکر می کنند نمی توانند به آن برسند.

منبع:
https://www.shia-news.com/fa/news/241097/چرا-در-مسیر-رسیدن-به-هدفم-مایوس-میشوم

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

در این مقاله بیشتر در مورد طول دهانه رحم و اندازه طبیعی می خوانید. نکته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *