چرا در هنگام خوردن لبنیات صورت جوش میزند ؟

چرا هنگام خوردن لبنیات جوش ها جوش می زنند؟

برخی افراد معتقدند که خوردن محصولات لبنی صورت آنها را جوش می زند. با دریاچه بمانید.

 

بسیاری از افراد ادعا می كنند كه در صورت مصرف لبنیات آشپزی می كنند و در این مقاله به صحت این گفته نگاه خواهیم كرد. بسیاری از مردم این سوال را در ذهن دارند که آیا لبنیات باعث آکنه می شوند؟ برخی از محققان و دانشمندان بر این باورند که ید باعث بدتر شدن جوش می شود و محصولات لبنی منبع ید است.

 

علاوه بر این ، کشاورزان به گاوهای خود ید می دهند تا غدد پستانی آنها بیشتر فعال شود و شیردهی آنها افزایش یابد. برخی افراد معتقدند که هورمونهای موجود در شیر علت ایجاد جوشهای صورت است. دکتر گرگ میلر ، دانشمندی که عضو شورای بین المللی لبنیات است ، معتقد است که نوشیدن شیر و لبنیات

 

هورمون هایی در بدن تولید می کند که برای سلامت پوست نیز بسیار مفید هستند. محققان همچنین بر این باورند که نوشیدن شیر گاوهای باردار تأثیر قابل توجهی در بهبود زخم های پوستی ندارد. بنابراین نتیجه می گیریم که جوشاندن و لبنیات هیچ چیز مشترکی ندارند. اگر از جوش و لک صورت خود رنج می برید ، دلیل دیگری باید داشته باشد.

 

درمان مناسب

بسیاری از غذاها می توانند تأثیر مستقیمی روی صورت شما داشته باشند. به عنوان مثال ، بسیاری از مردم از ماست به عنوان ماسک صورت استفاده می کنند. در جایی خواندم که روغن ماهی برای صورت نیز مفید است ، اما خودم آن را امتحان نکرده ام ، دوست ندارم شوهرم دیوید فکر کند بوی ماهی می دهد.

 

بسیاری از مواد طبیعی موجود در غذاها از قبل در بازار موجود است. به عنوان مثال ، دی متیل آمینوآتانول ، که در ماهی قزل آلا وجود دارد ، در درمان پوست موثر است. از ویتامین C برای درمان پوست استفاده می شود و البته ویتامین A بهترین درمان برای جوش ها و سایر مشکلات پوستی است. از یکی از دوستانم به نام والری که یک متخصص پوست است

چرا در هنگام خوردن لبنیات صورت جوش میزند ؟

و او دفتری در نیویورک دارد. می خواستم چند نکته در مورد سلامت پوست بگویم. اگر به دنبال درمان های مناسب دیگر برای پوست خود هستید ، به توصیه دکتر آرون کرسل عمل کنید.

 

مشاوره تخصصی: طبق تحقیقات والری مایو در نیویورک ، در خانه شما مواد طبیعی برای درمان پوست وجود دارد ، وقتی می توانید مواد طبیعی مناسب پوست خود پیدا کنید ، در واقع به پوست زیبایی دست یافته اید.

 

در زیر لیستی از محصولات طبیعی محافظت از پوست وجود دارد که در هر خانه ای یافت می شود و برای پوستی صاف ، تمیز و سالم مفید است. برای جلوگیری از آلرژی حتماً قبل از استفاده هر یک از این مواد را روی قسمت کوچکی از بدن خود امتحان کنید:

 

عسل: این یک جاذب رطوبت است و به حفظ رطوبت پوست کمک می کند که مهمترین عامل برای سلامت پوست است.

منبع:

https://www.talab.org/scientific/know/چرا-در-هنگام-خوردن-لبنیات-صورت-جوش-میزن.html

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

در این مقاله بیشتر در مورد طول دهانه رحم و اندازه طبیعی می خوانید. نکته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *