چگونه اعتمادِ از دست رفته‌ی همسرمان را برگردانیم؟

اعتماد بنیان اصلی یک رابطه است و بدون آن همه ساختارهای یک رابطه به راحتی از هم جدا می شوند ، حتی اگر همه دارایی ها و احساسات خود را در یک رابطه سرمایه گذاری کنیم ، اما اعتماد در آن جایی ندارد ، مطمئناً این رابطه به جایی نخواهد رسید. . مشکلات زوجین از زمانی شروع می شود که اعتماد به یکدیگر را از دست بدهند.

 

از دست دادن اعتماد به رابطه ، بدبینی و تردید در ورود به زندگی مشترک است که با گذشت زمان منجر به از بین رفتن صمیمیت و عشق زن و شوهر می شود. اختلافات شروع می شود و شعله ور می شود. وقتی زن یا مرد به شریک زندگی خود اعتماد ندارند ، نمی توانند مشکلات و سو mis تفاهمات خود را با یک دید واضح و بدبینانه حل کنند ، در این صورت نمی توانند گفتگوی موثری داشته باشند ، زیرا این یکی از مواردی است که مبانی گفتگو. گوش دادن فعال موثر

 

این بدان معناست که زوجین ابتدا خوب گوش می دهند ، اما اگر اعتمادی در رابطه وجود نداشته باشد ، زوجین فقط در هنگام گفتگو به افکار منفی خود در مورد شریک زندگی خود فکر می کنند و قادر به حضور در حال و کلمات و کلمات همسر. تحلیلگر شنیده می شود و بنابراین به سرعت عصبانی می شود و واکنش ناکافی و بی ادبی نشان می دهد.

 

روابط خنک کننده

تکرار این رفتارها به مرور زمان زنان و مردان را از یکدیگر جدا می کند و آنها را از هم جدا می کند. در این راستا مراجعه به روانشناس برای بهبود روابط زوجین و حل مشکلات کمک بزرگی به زن و شوهر است و زن و مرد می توانند با کمک درمانگران و روانشناسان از تکنیک های رفتاری استفاده کنند که روابط آنها را تحریک و از بین برده است. دانش آنها و تلاش برای بهبود رابطه و یادگیری چند مهارت و رعایت برخی نکات می تواند به زوجین کمک کند. در اولین قدم ، شاید بهترین کار این باشد که مطمئن شوید یک مشکل واقعی اعتماد زوجین را تضعیف کرده است. نتیجه ذهنیت منفی خود یا شریک زندگی خود هستیم؟ و آیا شوهر شما هنوز به شما ایمان دارد یا نه؟ به گفته روانشناسان ، دو راه اصلی برای از بین بردن یا کاهش اعتماد به رابطه وجود دارد:

چگونه اعتمادِ از دست رفته‌ی همسرمان را برگردانیم؟

دو راه برای از بین بردن یا کاهش اعتماد

* اول: قراردادی که با شوهرتان بسته اید را لغو کنید. فقط به یکی از قول های خود عمل نکنید تا اعتماد شوهرتان را نسبت به خود از دست دهید.

 

* دوم: ضرب و شتم و سو ab استفاده از همسر به طرق مختلف گاهی اوقات فقط یک ضربه کوچک می تواند اعتماد طرف مقابل را از بین ببرد و این ضرب و شتم می تواند در ابعاد مختلف از یک ناسازگاری کوچک باشد که باعث شده او گروه را تحقیر کند و آسیب بیشتری ببیند.

 

بدیهی است که معمولاً مجموع ضربات کوچک و وعده های شکسته در نهایت منجر به مشکلات پیچیده ای می شود و رابطه زن و مرد را تاریک می کند.

 

بعضی اوقات بعضی از زن و مردها فکر می کنند که زیر پا گذاشتن یک قول ساده نباید آنقدر مهم باشد که باعث بهم ریختگی در رابطه شود یا بعضی اوقات بعضی از زوجین انتظار دارند همسرشان بدون هیچ توجیهی آنها را درک کند و دلیل شکستن قول را توضیح دهند. در این حالت بهتر است به لحظه ای فکر کنید که در مورد موضوعی با همسرتان به توافق رسیده اید و قول هایی داده اید اما بعد از مدتی شوهرتان قول خود را می شکند و هر دو می دانید مقصر کیست. به این فکر کنید که در این صورت او را می خواهید. (وقتی خود را در موقعیت عاطفی همسرتان قرار دهید ، برای شما راحت تر خواهد بود.) به آرامی طرف مقابل بیشتر ناراحت می شود.

 

همه انسانها مجاز به اشتباه هستند و گاهی اوقات در موقعیت هایی قرار می گیرند که برخلاف میل خود مجبور به انجام اعمالی می شوند که چندان خوشایند به نظر نمی رسد. اگر آنها به طور تصادفی توافقی را شکستند ، باید در اسرع وقت نسبت به رفع ابهام اقدام کنند.سعی کنید اعتماد از دست رفته را برگردانید تا اعتماد طرف مقابل را جبران کنید ، می توانید با یک برنامه چهار مرحله ای به شریک زندگی خود نشان دهید که ناراحتی وی منجر به ناامیدی و کینه در هر دو طرف.

برنامه هدفمند برای بازگرداندن اعتماد متقابل

 

۴٫ نامزدی: در آخرین مرحله ، برای جلب اعتماد همسرتان ، باید به قول خود متعهد باشید. با یک تعهد جدید می توانید قلب شوهر خود را بدست آورید ، البته تعهداتی که می توانید انجام دهید. تعهدات منطقی که قادر به انجام آنها هستید را به خاطر بسپارید و عدم انجام آنها به رابطه شما آسیب نمی زند.

 

اعمال چهار مرحله فوق باعث تقویت روابط زوجین می شود. علاوه بر تمام مشکلات ذکر شده ، یکی از رفتارهایی که قربانی را عصبانی می کند این است که زن یا مردی که مرتکب اشتباه شده اند کار خود را ناچیز انجام داده اند. در واقع ، این مرد کار خود را بی اهمیت جلوه نمی دهد. عصبانیت بیشتر در آن طرف است. پذیرش احساسات شریک زندگی خود یکی از مهمترین راههای تقویت روابط و صمیمیت پایدار زن و شوهر است.

منبع:
https://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/lost6-trust-spouse.html

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

در این مقاله بیشتر در مورد طول دهانه رحم و اندازه طبیعی می خوانید. نکته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *