چگونه انگیزه مان را برای راه اندازی کار جدید بالا ببریم؟

شروع یک کار جدید آسان نیست و برای ورود به دنیای ناشناخته و غیرقابل پیش بینی باید از بسیاری از سرگرمی های خود اجتناب کنید. در طول ۲۰ سال حضورم در این ورزش و بازگشتم به المپیک در سال ۲۰۰۸ ، با برخی از بهترین مربیان جهان کار کردم. اما وقتی می خواستم شرکت خودم را تاسیس کنم تا دانش خود را در مورد روانشناسی انگیزشی و تحصیلات با دیگران در میان بگذارم ، آنقدرها که فکر می کردم آسان نبود.

شروع یک کار جدید آسان نیست و برای ورود به دنیای ناشناخته و غیرقابل پیش بینی باید از بسیاری از سرگرمی های خود اجتناب کنید. بسیاری از موارد مانند ترس و ناامیدی مانع از جهش در افراد می شود. اما یک چیز نقش اصلی را بازی می کند: انگیزه

همانطور که به روزهای ورزشی برگشتم ، فهمیدم چه چیزی تغییر کرده است. من به یاد می آورم چه چیزی یا چه کسی باعث شد من فشار بیاورم حتی وقتی که نمی خواستم. به عنوان یک ورزشکار ، تفاوت در این بود که من روزهای متشکل و البته مربی ای داشتم که باید به او گزارش دهم. داشتن ساختار ما را متمرکز نگه می دارد و مربی می تواند ما را تحت فشار قرار دهد و ما را به چالش بکشد.

خوشبختانه من این مراحل را دنبال کردم و Onbotraining را ایجاد کردم ، یک سرویس مربیگری آنلاین که به مردم کمک می کند تا به اهداف خود برسند. تصمیم گرفتم درسی را که در این راه آموختم با دیگران در میان بگذارم. اینها سخنان خانم اینگا * ، یک پرتاب نیزه است. در اینجا ۱۰ نکته برای دستیابی به هر آنچه در زندگی از این ورزشکار می خواهید ، آورده شده است.

شروع کنید
انگیزه خود را برای شروع یک کار جدید ایجاد کنید
۱۰ راه ایجاد انگیزه برای ایجاد شغل جدید:

۱٫ بر تعهد تمرکز کنید ، نه انگیزه

چقدر به اهداف خود متعهد هستید؟ این چقدر برای شما مهم است و برای رسیدن به آن حاضرید چه چیزی را فدا کنید؟ اگر کاملا متعهد باشید ، انگیزه به دنبال خواهد داشت.

۲٫ به دنبال دانش باشید ، نه نتیجه

اگر بر هیجان کشف ، پالایش ، کاوش و آزمایش تمرکز کنید ، انگیزه شما همیشه بالاترین خواهد بود. اما اگر تمام توجه خود را معطوف نتایج کنید ، انگیزه شما مانند زمان می شود – ناپایدار و در لحظات ناآرام ناپدید می شود. بنابراین نکته اصلی این است که روی سفر تمرکز کنید ، نه مقصد. به آنچه در طول مسیر یاد می گیرید و آنچه می توانید بهبود دهید ، فکر کنید.

۳٫ سفر را سرگرم كنید

این یک بازی فوق العاده است. وقتی این سفر را برای خود بیش از حد سخت کنید ، بار احساسی ایجاد می کنید و دیدگاه خود را از دست می دهید.

۴- افکار راکد را از خود دور کنید

افکار بر احساسات تأثیر می گذارند و احساسات دید شما را برای کار تعیین می کنند. شما قطعاً افکار زیادی در ذهن خود دارید و همیشه به این فکر می کنید که روی کدام یک تمرکز کنید. فکری که شما را در موقعیت دشواری قرار می دهد (مانند ترس یا شک) یا احساسی که شما را به جلو سوق می دهد (هیجان ، آزمایش ، آزمایش چیزهای جدید ، خارج شدن از منطقه راحتی)

۵٫ از تخیل خود استفاده کنید

مرحله بعدی ، پس از خلاص شدن از افکار منفی ، استفاده از تخیلات خود است. وقتی همه چیز خوب پیش می رود ، شما پر از انرژی مثبت هستید و وقتی که مشکل دارید ، باید انرژی بیشتری داشته باشید. بنابراین شرایط خود را دوباره تعریف کنید. اگر مدام می گویید ، “من از کارم متنفرم” ، حدس بزنید که چگونه این کلمات احساسات را برمی انگیزند. همه چیز به تصورات شما برمی گردد. شما همیشه می توانید از بدترین رئیس جهان تا خسته کننده ترین کار جهان چیزهای جدیدی یاد بگیرید. من یک تمرین خوب برای شما دارم: به مدت سه روز فقط فکرهای مثبت بیندیشید و چیزهای مثبت بگویید. خواهید دید که چه اتفاقی می افتد.

۶٫ راحت با خودتان کنار بروید

چگونه انگیزه مان را برای راه اندازی کار جدید بالا ببریم؟

انگیزه به معنای عمل است و عمل به نتیجه می رسد. بعضی اوقات اقدامات شما به نتایج دلخواه منجر نمی شود. بنابراین شما آرام می شوید و شرایط سختی پیدا نمی کنید. همانطور که به سمت افسردگی و حتی گاهی افسردگی حرکت می کنید ، همیشه منتظر زمان یا فرصت مناسب هستید. دست از این کار بردار خودتو به چالش بکش. آنچه را که می خواهید با تمام وجود انجام دهید ، حتی اگر ترس شما را فرا گرفته باشد.

۷٫ از حواس پرتی پرهیز کنید

مزخرفات و حواس پرتی همیشه در راه شما هستند. به خصوص آن چیزهای ساده و روتین که ترجیح می دهید به جای تمرکز روی چالش های جدید و پروژه های معنی دار ، روی آنها کار کنید. یاد بگیرید که روی موارد مهم تمرکز کنید. لیستی از مواردی که باعث اتلاف وقت شما می شوند را تهیه کنید و متعهد شوید که آنها را انجام ندهید.

شروع کنید
انگیزه خود را برای شروع یک کار جدید ایجاد کنید

۸٫ به دیگران اعتماد نکنید

هرگز نباید انتظار داشته باشید که دیگران برای شما و شما کاری انجام دهند. هرکسی نگرانی های خاص خود را دارد. هیچ کدام نمی توانند شما را خوشحال کنند و یا به اهداف خود برسند. همه چیز به شما بستگی دارد.

۹٫ برنامه داشته باشید

همیشه سعی کنید سه قدم جلوتر از خودتان بدانید. شما بیش از این نیازی ندارید. تقویم هفتگی خود را خالی کنید. یادداشت کنید چه زمانی ، چه کاری انجام می دهید و چگونه انجام می دهید. چه موقع ، چه کاری باید انجام شود و چطور می توان زمان را برنامه ریزی کرد بسیار مهم است. در پایان هفته ، ببینید هر روز چه کاری انجام می دهید و مواردی را که می توانید بهبود دهید مرور کنید.

۱۰٫ از خود در برابر فرسودگی شغلی محافظت کنید

وقتی بیش از حد انگیزه داشته باشید ، فرسودگی راحت تر می شود. همیشه مراقب علائم خستگی باشید و همیشه برای استراحت وقت بگذارید. مغز و بدن شما می توانند وقتی سرگرم می شوند و طبق برنامه خود استراحت می کنند ، استراحت کنند. کارهای مختلفی انجام دهید ، بین کارهای خلاقانه و منطقی جابجا شوید ، ورزش کنید ، حرکت کنید ، مراقبه کنید ، نفس عمیق بکشید ، چشمانتان را ببندید یا فقط به مدت پنج دقیقه روی یک چیز تمرکز کنید. همه این موارد شما را در برابر سوختگی محافظت می کند.

شروع کنید

انگیزه خود را برای شروع یک کار جدید ایجاد کنید

نتیجه
بی انگیزگی به این دلیل نیست که تنبل هستید یا هدفی ندارید. حتی بزرگترین ستارگان ، ثروتمندترین افراد و بهترین ورزشکاران نیز گاهی کمتر می پوشند. آنچه آنها را تحریک می کند کنجکاوی آنها در مورد اینکه چقدر بهتر یا سریعتر می توانند به جلو حرکت کنند است. بنابراین با وجود تمام موارد گفته شده کنجکاو باشید و می تواند شما را به اهداف و موفقیت برساند.
شش راه عالی برای زنده نگه داشتن انگیزه:

هر روز به خود انگیزه دهید.
تصویری از زندگی خود داشته باشید.
آتش عشق و علاقه را در درون خود روشن کنید.
سعی کنید نتیجه بگیرید.
اطلاعات خوب و مفیدی را در ذهن خود قرار دهید.
وقتی دور هستید ، تخت گاز را رانندگی کنید.
اگر این اصول ساده را مرتباً به کار بگیرید ، همیشه انگیزه خواهید داشت و زندگی شما تغییر خواهد کرد! در حال حاضر آغاز شده است!

منبع:

https://namnak.com/راه-اندازی-کار.p60990

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

در این مقاله بیشتر در مورد طول دهانه رحم و اندازه طبیعی می خوانید. نکته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *