چگونه باکلاس باشیم؛ ۲۶ نکته برای شیک برخورد کردن

قسمت اول: خنک لباس بپوشید
۱٫ درگیر مد نشوید
لذت بردن از مد یا خرید لباسی که دوست دارید هیچ اشکالی ندارد ، اما از لباسی متناسب با اندام و یا رنگی که مناسب شما نیست پرهیز کنید.

اسیر مد نشوید ، زیرا در این صورت مسخره ، سرزده یا سطحی به نظر خواهید رسید. لباس شما باید شخصیت شما را بالا ببرد ، شخصیت جدیدی را برای شما ایجاد یا تغییر ندهد. این توصیه در بسیاری از جنبه های زندگی اعمال می شود. جنبه های “یکرنگ بودن” می تواند شما را تحت فشار قرار دهد. برای شیک پوش بودن ، فقط کمی هوشمندانه لباس بپوشید.
حتما بخوانید: نحوه لباس پوشیدن چه تاثیری بر روحیه شما دارد؟
۲. با ظاهری تمیز و مرتب برجسته شوید
چگونه ظریف باشید

عالی به نظر رسیدن به معنای نیمه ظریف بودن است. از لباس ها و جواهرات متناسب با اندام خود استفاده کنید و هرگز از هرچیزی که احساس راحتی نمی کنید استفاده نکنید. نیازی نیست گرانترین لباسهای فروشگاه را بپوشید یا حتی گرانترین لباسها را در حراجی خوب بخرید ، اما بهتر است بدنبال ظاهری منحصر به فرد و سنجیده باشید.

نظافت و بهداشت بسیار مهم است. هر روز دوش بگیرید و همیشه با احساس و ظاهری تازه و تازه در مکانهایی که قرار دارید باشید.
۳٫ لباس راحتی نپوشید
اگر می خواهید برای یک مکان رسمی یا نسبتاً رسمی لباس بپوشید ، بهتر است شرایط را به خوبی درک کنید. اگر کمی رسمی لباس می پوشید ، بهتر است لباس راحتی بپوشید. همچنین برای شرکت در یک مهمانی رسمی نیازی به پوشیدن شلوار جین نیست

درباره آداب و رسوم محلی که می خواهید بروید ، اطلاعات کسب کنید و اگر گیج هستید ، از میزبان یا دوستانی که آنها نیز می آیند ، س askال کنید.
حتما بخوانید: چگونه زیبا شویم؛ نکاتی که باعث درخشش شما می شود
۴- به نظر نمی رسید که تا اواخر شب گذشته مهمانی داشته باشید
با علائم باقی مانده از شب قبل به جایی نروید. به عنوان مثال ، آرایش یک مهمانی شبانه را از چهره خود پاک کنید و دوش بگیرید. به هر کجا که بروید ، باید نشانه آن باشد که آماده شروع یک روز جدید هستید.

حتی اگر شب سختی دارید ، نگویید: “من خسته و خوابیده ام” ، این اصلاً جالب نیست.
برای ایجاد مجموعه صوتی “جذابیت و جذابیت” کلیک کنید
۵٫ قبل از اینکه از خانه خارج شوید ، مرتب و مرتب باشید
اگر می خواهید ظرافت داشته باشید ، قبل از ترک منزل کاملاً آماده باشید

مارپیچ ، شانه ، دکمه ، بند بند و غیره درست نکنید. در اماکن عمومی این به معنای پایان کار قبل از ترک خانه است تا آماده و کاملاً نگهداری شود. قبل از خارج شدن از خانه ، ریمل و رژ لب بزنید ، لباس های خود را مرتب کنید و هیچ کدام را بیرون نگذارید.

لباس زیر نباید در معرض دید قرار گیرد.
حتما بخوانید: راز مردان خوش تیپ چیست؟
۶٫ لباس و لباس شما باید با ظاهری که می خواهید نشان دهید مطابقت داشته باشد
چگونه ظریف باشید

باکلاس باشیم

خوب است که بخواهید زیبایی خود را نشان دهید ، اما ظاهر بیش از حد می تواند تأثیر منفی داشته باشد ، به خصوص اگر با هدف جایی که هستید برآورده نمی کند. پوشش خود را عاقلانه انتخاب کنید و با آن احساس راحتی کنید.

۷٫ در همه حال خوش بین باشید
بخشی از ظرافت داشتن وضعیت خوب و زبان بدن است. کمرتان را صاف نگه دارید ، به جای اینکه به سمت پایین نگاه کنید ، به جلو نگاه کنید و تا جایی که می توانید شانه ها را پایین نیاورید. دستان خود را روی سینه صلیب نکنید ، آنها را به پهلو نگه دارید تا سینه شما پهن باشد. اگر سر خود را بالا بیاورید ، هم کلاس و هم ظرافت خواهید داشت. در حالت نشسته چمباتمه نکشید.

قسمت ۲: با کلاس صحبت کنید
۱٫ غیبت نکنید
چگونه ظریف باشید

بد دهان اصلاً خنک نیست. اگر قلب شما می خواهد قسم و قسم بخورد ، به دستشویی یا توالت بروید ، شیر آب را روشن کنید و هر کلمه زشتی را در دهان بگذارید تا بیرون بیاید یا چیزی در و دیوار بگویید! اما اجازه ندهید دیگران دهان بد شما را ببینند ، زیرا بی فایده به نظر خواهید رسید. اگر دلیل اهانت شما عصبانی بودن است و نمی دانید چگونه خشم خود را کنترل کنید ، پس بدانید که این نشانه بارز جهل است!

از شایعات در ملا public عام و مهمتر از آن شایعات در مورد افراد خاص خودداری کنید.
حتما بخوانید: معرفی نکات کلیدی برای سخنرانی در جمع
۲. پشت سر دیگران حرفه خوبی داشته باشید
چگونه ظریف باشید

بله همینطور است به جای صحبت در مورد حماقت ، لرزش یا دلخوری شخصی که در آن حضور ندارد ، سعی کنید در غیاب او حرف های خوب و دلنشین بگویید. این نشان می دهد که شما به اندازه کافی خونسرد و مطمئن هستید که می توانید به جای صحبت درباره نقاط ضعف دیگران ، از نقاط قوت و ضعف دیگران صحبت کنید.

اگر مردم را در غیاب آنها تحسین کنید ، مثبت و انعطاف پذیر به نظر خواهید رسید ، نه شخصی که همیشه به دنبال نقص است.
اگر مدام غایب باشید ، مردم فکر می کنند شما یک فرد بی کلاس هستید زیرا به حریم خصوصی و مرزهای دیگران احترام نمی گذارید.
۳٫ صدای شما نباید بلندترین صدای جمع باشد
آیا کسی به مهمانی آمده و به شما گفته است “وقتی جلوی ساختمان بودم ، فهمیدم که حق با من است چون صدای شما را شنیدم”؟ بنابراین در این حالت بهتر است صدای خود را پایین بیاورید. وقتی صدای شما شنیده شد ، کافی است. فکر نکنید برای اثبات حرف خود مجبورید فریاد بزنید یا صدا را بلند کنید. با آرامش صحبت کنید ، حتی اگر در یک گروه شلوغ باشید. این نشانه زیبایی شما است زیرا این پیام را به شما می دهد که اعتماد به نفس کافی دارید و برای جلب توجه دیگران مجبور نیستید فریاد بزنید.

اگر در لحن صدای خود شک دارید ، از دوستان خود بخواهید که میزان صدای شما را ارزیابی کنند. اگر نتیجه نزدیک به ۱۰ است ، حتماً صدای خود را پایین بیاورید.
حتما بخوانید: چگونه صدای خود را در مکالمه جذاب تر کنیم؟
۴- در مورد سطح بالای کلاس صحبت نکنید
کسانی که به دلایلی فکر می کنند زیبا هستند ، دوست دارند بگویند که با کلاس هستند ، خصوصاً در مقایسه با شخصی که “بی کلاس” یا خارج از کلاس است. به عنوان مثال ، اگر می بینید که می گویید ، “من یک دختر باحال هستم” ، پس شما آنقدر باحال نیستید. به دیگران بگویید که واقعاً چقدر خونسرد هستید ، خودنمایی نکنید و مباهات نکنید که خونسرد هستید.

در حالت ایده آل ، اگر زیبا هستید ، هرگز از کلمه “ظریف” استفاده نکنید.
۵- جلوی دیگران آروغ نزنید
اگر می خواهید ظرافت داشته باشید ، جلوی دیگران آروغ نزنید

آروغ زدن در یک مکان عمومی سرگرم کننده و سرگرم کننده نیست و راهی برای سرگرمی دوستان نیست. اگر فقط برای خندیدن و شوخی به آروغ زدن عادت دارید ، لطفا ادامه ندهید! اگر به طور تصادفی و ناخواسته می سوزید ، مشکلی نیست. دست خود را بر روی دهان خود قرار داده و عذرخواهی کنید.

۶٫ برچسب خاصی برای استفاده در تلفن همراه خود داشته باشید
اگر در کلاس هستید ، هر ۵ ثانیه تلفن خود را چک نکنید. وقتی در یک گروه هستید ، این کار را با کمال انجام دهید. تلفن همراه خود را روی لرزش یا یک مونولوگ کوتاه قرار دهید و وقتی در میان جمعیت هستید ، در مورد شخصی ترین مشکلات خود شروع به صحبت نکنید. فقط هنگامی که تنها هستید با تلفن صحبت کنید تا در صورت لزوم ضروری ، حرف شخصی را قطع نکنید.

واقعاً بی ادبانه است که بگذارید تلفن هر دو ثانیه زنگ بخورد.
حتما بخوانید: مهمترین برچسبی که باعث درخشش شما در جامعه می شود
۷٫ لحن خود را نرم نگه دارید ، حتی وقتی عصبانی هستید
وقتی در جمع هستید ، حتی اگر شوهر ، بهترین دوست یا یک غریبه کاملاً واقعی شما را آزار دهد ، باید نفس عمیق بکشید ، چشمانتان را ببندید ، با آرامش صحبت کنید و به طور کلی آرام باشید. اجازه ندهید کسی فریاد شما را ببیند. البته سعی کنید این کار را به تنهایی انجام ندهید!

به یاد داشته باشید که اگر سر و صدا نکنید ، معمولاً می توانید بهتر صحبت کنید.
۸٫ در مورد درآمد صحبت نکنید
صحبت در مورد اینکه چقدر درآمد دارید و چقدر سرمایه گذاری می کنید ، یا هزینه ماشین یا لباس یا گوشواره جدید شما یا میزان حقوق شما چقدر افزایش یافته است. درباره درآمد والدین ، ​​همسر ، بهترین دوست یا دیگران صحبت نکنید. این اصلاً زیبا نیست.

باکلاس باشیم

هرگز از دیگران در مورد درآمد خود نپرسید.

قسمت ۳: ظریف باشید
۱٫ اصالت داشته باشید
اگر می خواهید ظریف باشید ، اصالت داشته باشید

اگر در کلاس هستید ، طوری زندگی کنید که باعث افتخار شما شود. اگر معمولاً با فریب و خودنمایی زندگی می کنید ، حتماً دلیل آن را بررسی کنید. مردی که آداب و اخلاق او با سخاوت و غرور همراه باشد ، هرگز نباید پشت نقاب پنهان شود. اگر نتوانید حقیقت خود را به دیگران نشان دهید ، پس آنها چه کسی را می بینند؟ دست از تظاهر بردارید. شاید از شنیدن این که باید خودتان باشید خسته شده اید ، اما این درست است. تظاهر به کلاس بودن مانع از کلاس بودن شما می شود.

در همه شرایط و شرایط لازم نیست ۱۰۰٪ خود باشید. مطمئناً باید با شرایط سازگار شوید. به عنوان مثال ، در حالی که با معلم یا بهترین و صمیمی ترین دوست خود صحبت می کنید. اما به طور کلی ، شما همیشه باید خود باشید و اصالت خود را حفظ کنید.
حتما بخوانید: ۱۲ ویژگی رفتار افراد نجیب
۲. به خودت اعتماد کن
چگونه ظریف باشید

شما باید مودب و مودب باشید ، اما لذت دیگران را نپرستید. اگر این نکته را دنبال کنید بعدا خواهید دید که چه امتیازاتی دریافت خواهید کرد. زمان و دسترسی خود را محدود کنید و برای اطلاع از حریم خصوصی خود برای دیگران حد و مرزی تعیین کنید. به جای اینکه بفهمید با آن چه کار کنید ، وقت بگذارید تا واقعیت خود را بهتر بشناسید. این روش بسیار ظریف است!

دیگران شما را به عنوان یک فرد خاص درک می کنند و احترام بیشتری برای شما قائل هستند.
۳٫ شجاع باشید
تفکر پرخاشگرانه را متوقف کنید با این روش تفکر خود را گیج و گیج خواهید دید. شجاعت و شجاعت بلوغ ، تفکر و اعتماد به نفس را نشان می دهد. حضور در کلاس نیاز به تعادل روحی دارد و شجاعت یکی از اولویت ها است.

حتما بخوانید: چگونه شجاع باشیم؛ نکات عملی برای غلبه بر ترس ما
۴- تظاهر به عاقل بودن نکنید
وقتی در یک گروه یا با کسی هستید و در مورد موضوعی صحبت می کنید که نمی دانید ، توصیه می شود بگویید که فعلاً در مورد آن اطلاعاتی ندارید یا اگر می خواهید بحث را خودتان ادامه دهید ، در مورد آن را ببینید و ببینید چه کسی اطلاعات بیشتری در مورد آن دارد. این رفتار نه تنها برای شما بلوغ به ارمغان می آورد ، بلکه نشان می دهد که چقدر باهوش هستید.

وقتی شما چیزی را نمی دانید و به این ناآگاهی اعتراف می کنید ، دیگران احترام بیشتری برای شما قائل می شوند.
۵- با دیگران همانطور رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار شود
چگونه ظریف باشید

یک قانون طلایی قدیمی وجود دارد که می گوید با همه بزرگ و کوچک رفتار کنید همانطور که انتظار دارید آنها با شما رفتار کنند. به عنوان مثال ، قبل از اینکه دعوت شام را لغو کنید ، رسماً به دیگران اطلاع دهید ، صدای کسانی باشید که نمی توانند صدای آنها را بشنوند ، با والدین خود تماس بگیرید و خودتان خبر را به آنها بگویید ، به دوستان خود بگویید و حالتان چطور است. به آنها اطلاع دهید؛ اینها نمونه های ساده رفتاری است که طبقه و اصالت را منتقل می کند.

دوستانی را انتخاب کنید که ارزش های شما را به اشتراک بگذارند.
با همه مردم طوری رفتار کنید که گویی با شما برابر هستند ، مگر اینکه از شما پایین تر باشند. با خوش بینی به همه نگاه کنید.
همیشه و همیشه به بزرگان احترام بگذارید. بی ادبی با بزرگترها نشان از نادانی است.
حتما بخوانید: دوست داشتن مردم چه ویژگی هایی دارد؟
۶٫ آماده پذیرش تغییرات مثبت و رشد شخصی باشید
چگونه ظریف باشید

خود را سرزنش نکنید ، اما تغییر سازنده را بپذیرید. در دنیای امروز ، تغییر اجتناب ناپذیر است. بخشی مثبت و انعطاف پذیر از این دنیا باشید و همین طور به دیگران نشان دهید. دیگران به جای اینکه مانند کبک سر خود را در برف دفن کنید ، با زندگی روبرو شوید ، دیگران ناگزیر خواهند فهمید که شما شخصی هستید که ایده ها و ایده های او ارزشمند هستند.

در کلاسهایی ثبت نام کنید که مهارتهای رشد فردی و مهارتهای جدید را به شما می آموزند.
به یاد داشته باشید که یادگیری هرگز پایان نمی یابد. اینکه فکر کنید می دانید همه چیز اصلاً جالب نیست.

۷٫ مطلع و آگاه باشید
خردمندانه است که از جهت گیری های سیاسی ، فرهنگی و مذهبی آگاهی داشته باشید. حتی ابتدایی ترین دانش می تواند فرد را از خجالت ، دردسر و گیجی نجات دهد. اگر قبلاً می دانید که با شخصی روبرو می شوید که سابقه تحصیلی یا تحصیلی متفاوتی دارد ، خوب است کمی در مورد دانش وی تحقیق کرده و بیشتر بدانید تا گیج و خجالت نکشید.

خواننده باشید این قسمت مهمی از ظرافت و حفظ کلاس و اعتبار در مکالمات است.
حتما بخوانید: ۵ کتاب عالی که پس از خواندن ارزش خیره شدن دارند – قسمت ۱
۸- مشخص کنید که چه موقع درخواست کمک مناسب است ، اما از روی درماندگی یا ناامیدی اقدام نکنید
ابراز درماندگی برای یک فرد رده بالا مانند مرگ است. نفس عمیق بکشید ، محکم باشید و با ظرافت و متانت با شرایط کنار بیایید. نتیجه هرچه باشد ، برنده خواهید شد. اگر کنترل خود را از دست دادید و کاملاً گیج و ناتوان شدید ، از دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده خود کمک بخواهید.

اعتراف به اینکه مشکلی دارید و تلاش برای حل آن بسیار عالی است. عدم پذیرش مسئله به معنای ناآگاهی است.
۹٫ مسئولیت پذیر باشید
چگونه ظریف باشید

همکلاسی ها خودشان این کار را می کنند ، به عنوان مثال در یک رستوران ، تمیز کردن و برداشتن میز توسط مردم طبیعی است ، اما در سایر موارد همکلاسی ها مسئول ضایعاتی هستند که تولید می کنند. آنها تجهیزات شخصی خود را می دانند یا حمل می کنند و انتظار ندارند دیگران این کار را برای آنها انجام دهند. وقتی کسی با آنها مهربان باشد ، بلافاصله متوجه مهربانی شده و سپاس خود را ابراز می دارند ، اما افراد با کلاس و مغرور فکر می کنند کار انجام شده یک وظیفه است و از کمک و مهربانی دیگران غافل می شوند.

اگر در خانه مهمان هستید ، به میزبان در تمیز کردن و مهر و موم کردن کمک کنید. اگر ماشین یکی از دوستان خود را قرض گرفته اید ، قبل از بازگرداندن مخزن ، آن را با بنزین پر کنید.
اگر اشتباهی مرتکب شدید ، مسئولیت آن را بر عهده بگیرید ، شخص دیگری را سرزنش نکنید.
۱۰٫ مراقب و دلسوز باشید
افراد کاملاً با کلاس طبعاً حتی از فکر مزاحمت دیگران ، ناراحت کردن آنها ، مسدود کردن راه دیگران یا ایجاد مشکلات برای دیگران به هیچ وجه پرهیز می کنند. یک فرد طبقه بالا وقتی در میان غریبه ها باشد نسبت به کار خود گرم است و دیگران را رنج نمی دهد. افرادی که واقعاً خونسرد هستند ، نسبت به همه مهربان و دلسوز هستند. خواه مدیر عامل شرکت آنها باشد یا پستچی یا سرایدار.

افراد طبقه بالا نام دیگران را می دانند و وقتی به طور مرتب به آنها سر می زنند ، خواه آنها نظافتچی باشند یا همسر رئیس ، آنها را با نامشان خطاب می کنند. این افراد با احترام و ادب با همه به یک اندازه رفتار می کنند.
حتما بخوانید: ۸ ویژگی افراد با توجه
۱۱. آداب معاشرت را دنبال کنید
چگونه ظریف باشید

تا جایی که می توانید از عبارات مهربانانه استفاده کنید ، مثلاً بگویید “بله خانم” ، “نه آقا” و “متشکرم”. با بزرگسالان مودب باشید. اگر عطسه می کنید ، دستمال را جلوی دهان خود نگه دارید. ذرات غذا را در مکانهای عمومی از دندانهای خود پاک نکنید. انگشت خود را در دهان یا بینی خود قرار ندهید. در جمع خراشیده نشوید ، موهای خود را نشویید ، آرایش نکنید و با لباس های خود دور نزنید. همه این کارها را می توانید به صورت خصوصی انجام دهید ، بنابراین صبر کنید تا مکان مناسب را پیدا کنید. با یک خنده ناگهانی و بلند سکوت را نشکنید.

در صورت لزوم کتاب های آداب معاشرت را بخوانید.
قسمت ۴: کلاس بخورید
غذا خوردن در کلاس هم در موقعیت های شغلی و رسمی و هم در موقعیت های اجتماعی و خانوادگی بسیار مهم است. شما ممکن است در هر منطقه یا شهری که زندگی می کنید فرهنگ و قوانین خاص خود را داشته باشید ، اما اصول ثابت وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید.

۱٫ قبل از غذا خوردن
اگر از شما برای صرف شام دعوت شده است ، بهتر است در اسرع وقت به آنها اطلاع دهید که آیا می توانید در آن شرکت کنید یا خیر. زیرا اگر میزبان مطمئن نباشد که در مهمانی شرکت خواهید کرد یا خیر ، برنامه ریزی برای او دشوارتر خواهد بود. اگر میزبان در مورد یک همراه صحبت نکرده است ، بهتر است کسی را با خود نبرید.

۲. هدیه
در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید، لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. اگر دسر یا غذای دیگری به همراه دارید ، انتظار نداشته باشید میزبان غذای شما را در میز شام یا در این مهمانی استفاده کند. از آنجا که ممکن است با بقیه غذاهای تهیه شده توسط میزبان مطابقت نداشته باشد ، میزبان هنوز غذا را برای سرو آماده می کند.

. شروع به خوردن کنید

نحوه غذا خوردن در کلاس

اگر در خانه یا رستوران غذا می خورید ، قبل از اینکه غذای هر یک از اعضای گروه را دریافت کنید ، شروع به غذا خوردن نکنید. اگر مهمانی در خانه است ، صبر کنید تا میزبان به میز برسد و قاشق را برداشته و سپس غذا را شروع کنید.

۴٫ خوردن غذا
قبل از نشستن روی میز تلفن همراه خود را خاموش کنید. مکالمه تلفنی یا متنی هنگام حضور در مکان عمومی مودبانه نیست.
هرگز با دهان پر صحبت نکنید. این چند وظیفه ای است. حتی اگر کسی س youالی از شما پرسید ، ابتدا غذای خود را قورت دهید و سپس پاسخ دهید.
قبل از افزودن نمک ، فلفل یا طعم دهنده های دیگر به غذای خود ، ابتدا غذا را امتحان کنید. اگر این کار را نکنید ، میزبان ناامید می شود.
قبل از شروع به خوردن ، غذای کامل را برش ندهید یا کل خورشت را به برنج اضافه نکنید ، یکبار یک یا دو قطعه برش دهید یا یک یا دو قاشق غذاخوری خورشت را روی برنج خود بریزید.
هرگز از غذای خود صرف نظر نکنید. اگر غذا خیلی گرم است ، یک یا دو دقیقه صبر کنید تا خنک شود.
بعضی از غذاها باید با دست مصرف شوند. در چنین مواردی ، صبر کنید تا میزبان ابتدا شروع شود.
یک یا دو لقمه از هر چیز روی میز را امتحان کنید ، مگر اینکه به غذاهای خاصی حساسیت داشته باشید.
اگر غذای میزبان را دوست دارید ، تعریف او را فراموش نکنید. اما اگر غذا را دوست ندارید ، در مورد آن صحبت نکنید.
از قاشق و چنگال برای خوردن استفاده کنید ، نه ژست!
آرنج ها را روی میز قرار ندهید.
آرام غذا بخورید و سرعت خود را طوری تنظیم کنید که غذای شما تقریباً با میزبان تمام شود.
اگر چیزی را در رستوران از دست دادید ، به گارسون بگویید تا به شما کمک کند. اگر در خانه هستید ، نشت کنید و لکه را تمیز کنید. اگر از بین بردن لکه آسان نیست ، توصیه کنید بعداً به پاکسازی آن کمک کنید.
بعد از پایان غذا ، قاشق و چنگال خود را روی میز یا بشقاب قرار دهید.
هرگز از خلال دندان یا خلال دندان روی میز استفاده نکنید.
۵٫ بعد از غذا
بلافاصله پس از صرف غذا مهمانی را ترک نکنید. حدود یک ساعت در خانه میزبان بمانید ، سپس از میزبان تشکر کنید ، خداحافظی کنید و سپس مهمانی را ترک کنید. اگر مهمانی غیر رسمی است ، در نظافت به میزبان کمک کنید.

۶٫ پس از ترک مهمانی
همیشه قبل از ترک مهمانی ، بیش از یک یا دو روز بعد ، یک یادداشت تشکر برای میزبان ارسال کنید. از آنها بخاطر غذای خوشمزه شان تشکر کرده و برای ابراز سپاسگزاری خود ، در مورد یکی دیگر از مواردی که در مهمانی دوست داشتید نظر دهید پیامی که ارسال می کنید باید کوتاه و احساسی باشد.

منبع:
https://www.chetor.com/33401-چگونه-باکلاس-باشیم/

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

در این مقاله بیشتر در مورد طول دهانه رحم و اندازه طبیعی می خوانید. نکته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *