چگونه یک زندگی زیبا داشته باشیم؟

برخیزید و دوباره شروع کنید ، که هرگز برای زندگی خوب دیر نیست ، در این مقاله مراحل حرکت به سمت طراوت و خوشبختی را یاد می گیریم و احساس رضایت و غرور پیدا خواهیم کرد.

 

● بحث:

تلاش برای درک رویکرد و نگرش شما با این واقعیت آغاز می شود که هیچ کس نباید مانند کسی باشد زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند ، بنابراین چه کسی گفت شما باید مانند دیگران باشید؟ وقتی فهمیدیم که نه کسی مثل من و نه من نباید مثل دیگران بشویم ، از این پس باید برای تعیین دیدگاه های تاریک و مبهم و دیدگاه خود نسبت به همه چیز اقدام قاطعی انجام دهیم. برای دستیابی به این مهم بسیار مهم و دشوار است ، اما در عین حال ممکن است ، ما باید مدل های تعریف شده خود را بررسی ، بررسی و بررسی کنیم تا مواردی را که مانع از خوش بینی می شوند ، از بین ببریم یا از بین ببریم ، مثبت بودن و زندگی شما کامل و هیجان انگیز باشد ، برای اقدام برای انجام عملیات “بهبود و بازیابی”:

چگونه یک زندگی زیبا داشته باشیم؟

۱) به دیگران احترام بگذارید ، اما از آنها تقلید نکنید.

۲) به خود احترام بگذارید ، اما غرور ، خودخواهی و خودخواهی مجذوب خود نشوید.

۳) برای جلوگیری از حمله شخصی به دامنه شخصی شما ، از اصول و محدودیت های قانونی خاصی پیروی کنید.

۴) خود را در هیچ چارچوب و کلیشه ای قرار ندهید (به جز چارچوب های اخلاقی انسان) تا زمانی که بتوانید خود باشید ، خود را ابراز کنید و به عظمت خود پی ببرید.

۵) همیشه با “چرا” زندگی کنید ، چرا باید این کار را انجام دهم و چرا نباید آن را انجام دهم ، به عبارت دیگر ، اطمینان حاصل کنید که با عزم و جدیت بیشتری حرکت کنید.

از آنجا که پیش شرط های فوق را برآورده کرده اید ، می توانید به تدریج سوراخ هایی در دیواره بلند و ضخامت دلتنگی و تاریکی ایجاد کنید و از هر یک از سوراخ های ایجاد شده برای بحث در مورد دنیای تازه تر و اصولی ، اکنون با درک تفاوت ها و تشخیص آن برای رسیدن به زیبایی ، سوراخ هایی ایجاد کنید و ظرافت های زندگی ، تمام تلاش ارزشش را دارد ، به نتیجه ای پر از پویایی و تغییر رسید ، که:

این غیرقابل بازگشت بسیار زیباست
ممکن است بز برای او بمیرد
و حالا ، وقتی می خواهید خوب زندگی کنید ، کاملاً زندگی کنید ، بنابراین حتی آماده هستید که زندگی خود را بدهید.

 

 

دستیابی به خوبی را شروع کنید و زندگی شگفت انگیزی را برای خود آماده کنید:

الف) به دور نگاه کنید و نه تنها به چیزهای کوچک و ناچیز نگاه نکنید ، بلکه سعی کنید “به هیچ وجه آنها را نبینید” ، بدون کوچکترین تردیدی ، خوشبختی را هسته اصلی زندگی خود قرار دهید.

ب) از خود و دیگران و یا چیز دیگری شکایت نکنید.

ج) از آنچه شما را از آرامش سلب می کند ، هرچه باشد خودداری کنید.

د) در یک محیط کار کنید و در فضا زندگی کنید و با افرادی که راحتی بیشتری دارند سفر کنید.

ه) اگر فکر می کنید بعد از تلاش برای مقابله با آنها ، برخی از همکاران یا نزدیکان یا دوستانتان یا شخص دیگری شما را آزار می دهد ، در صورت عدم موفقیت ، بدون کوچکترین شک و تردید دریغ نکنید و با تردید و قاطعیت تصمیم بگیرید که رابطه (کاملاً دوستانه) را با آنها خاتمه دهید و بلافاصله شروع به جایگزینی و جستجوی دیگران کنید. دوستان و همکارانی که راحت تر و عمیق تر یکدیگر را درک می کنند و از همه مهمتر می توانند صادق و صادق باشند ، مهمتر از همه ، مزیت همپوشانی و مراقبت از یکدیگر هستند.

و) به هیچ وجه نگران نباشید که چه کسی فکر می کند چگونه می تواند ارتباط را قطع کند یا ارتباط جدیدی برقرار کند ، شما مطمئن هستید که انتخاب شما براساس آگاهی و خواسته های وجودی و درونی شما انجام شده و آرام و آرام خواهید بود. بگذارید همه فکر کنند به طریقی که آنها می خواهند ، همه چیز با صبر و اعتماد خوب خواهد شد ، بنابراین برای خود و معیارهای پذیرفته شده خود بخورید و زندگی کنید ، زیرا شما اصل خودتان هستید ، اجازه ندهید کسی نقش اصلی را در زندگی داشته باشد با شما بازی کند ، به کسی اجازه ندهید که با زندگی خود بازی کنید یا آن را به زندگی روزمره بکشید ، تکرار و در نهایت پوچی و بی معنی ، بازیگر اصلی زندگی شما ، شما خودتان هستید ، از تنگ نظری و خودخواهی دیگران ، شما را حسادت می کند ، نه تنها برای غصه خوردن بلکه برای خوشحال ، زیرا این مظهر “بودن” و “بودن” شماست.

چگونه یک زندگی زیبا داشته باشیم؟

در مواجهه با افرادی که “ادعای پوچ” هستند و هیچ چیز درباره “زندگی” ، “زیبایی” ، “عشق و علاقه” نمی دانند ، آرام و آرام از کنار آنها عبور کنید ، لبخند بزنید ، سر خود را تکان دهید و بدون “” کمی بیشتر بیاورید ” یا “برخاسته” بدون جهت ، برو و عبور کن ، زیرا: برای کسانی که چیزی جز نفرت نمی کارند ، گفتن عشق اشتباه است ، برای کسانی که چیزی در مورد پرواز نمی دانند و به آسمان زیبا و بی پایان اهمیت می دهند به همان اندازه که به آن می رسید بالا یا هرچه بیشتر به آنها توجه کنید ، کمتر به نظر می رسید. اگرچه غم ، اندوه و نفرت بخشی از زندگی است ، اما خوشبختی و عشق بخشی از زندگی است ، بنابراین بدون نگرانی و نگرانی ، شادی و خوشبختی را بیشتر شاد کنید. به خاطر داشته باشید که غم و اندوه نباید شما را غرق کند.

ح) اجازه ندهید ناامیدی و ناامیدی به شما وارد شود و با جسارت و عزت نفس حصارهای اطاعت بی دلیل در داخل و خارج خود را از بین ببرید تا بتوانید از این طریق ، حتی در صورت لزوم ، خودتان بهبود پیدا کنید. به گونه ای که کسالتی که در وجود و شخصیت شما جمع می شود ، تحقق یابد ، ساختار جدیدی که یک باره دلسوزانه ، نوع دوستانه ، محترمانه (نسبت به دیگران) باشد و با احترام پذیرفته شود (از طرف دیگران) برای مبارزه با ناامیدی و غم و احساسات از غم و اندوه و گناه ، روش زندگی شاد را به عنوان یک فرد و راه “متفاوت دیدن” را انتخاب کنید.

من) “به مشکلات و اشتباهاتی که مرتکب می شوید فکر کنید و حتی پشیمان شوید ، اما نترسید و دست کم نگیرید ، زیرا اشتباهات بخشی از زندگی است و اساساً کسی که اشتباه نمی کند و اشتباه می کند که کاری نمی کند ، مراقب باشید ممکن است ، تکرار اشتباهات فاجعه بار و فاجعه بار است ، به همین دلیل اشو می گوید: “اشتباهات و اشتباهات مشکلی نیست ، فقط یک چیز را بخاطر بسپار و آن این است که اگر می خواهی رشد کنی.” اشتباهات خود را تکرار نکنید ، سعی کنید زندگی کنید با آرامش و بدون اشتباه. ”

ج) اگر شما به دنبال خوشبختی هستید ، شکایت ، خسته و طاقت فرسا را ​​متوقف کنید و به گونه ای متفاوت و متفکرانه به جهان و هر آنچه در آن است نگاه کنید ، به راحتی می توانید خود را کنترل کنید و بتوانید تأثیر زیادی در هاله اطراف داشته باشید. از خود لذت ببرید و چون خود و دنیای خود را ارزشمند و دوست داشتنی دانسته اید ، خود را نه بستانکار دنیا بلکه بدهکار همه این زیبایی ها و خدمات می دانید.

ک) همانطور که با توهین ، توهین و کجروی و خودمحوری مخالف هستیم ، به مرحله ای می رسیم که تمام دنیا را دوست خواهیم داشت ، نه فقط دنیای خود را ، و احساس بزرگی و بزرگی خواهیم کرد به طوری که حتی در موارد خاص همه کسانی که دنیا را به خاطر مبارزه ، نه یک مبارزه خصمانه ، غیرانسانی و غیرانسانی ، بلکه یک مبارزه همراه با گسترش عشق و صمیمیت.

 

نتیجه:

گفتیم ، بله ، بله ، زندگی زیباست. در این شکی نیست و ما به خوبی می دانیم که “زندگی آتشی طولانی است” در این شکی نیست ، اما بحث اصلی این است که اگر می خواهیم زیبایی ، دوام و درخشش آن ابدی و ابدی باشد ، باید بگویید ، “گل محمد” قهرمان داستان “کلیدر” شعله های آتش را بیشتر و بیشتر می کند ، و سپس:

اگر فروخته نشود ، رقص شعله او در هر مرز دیده می شود

ورن ساکت است و سکوت گناه ماست ،

از آنجا که زندگی “هیما” و “هیمه” را می خواهد ، مردم بسوزند ، آنها تنها کسانی نیستند که عاشق زندگی جهان هستند و برای آبادانی و تجمل آن تلاش می کنند تا جایی که ممکن است جهانی زیبا تر و انسانی تر ایجاد کنند. آماده شوید.

اگر خوب فکر کنیم و به الگوها ، باورها و رفتارهای خود مبتنی بر تفکر و تفکر توجه کنیم ، به راحتی به زندگی با کیفیت خواهیم رسید و زندگی با کیفیت یکی از ارکان عشق و امید است ، زیرا کیفیت زندگی به کیفیت فکر ما در مورد آن از سوی دیگر ، ایده ها بر اساس سه سیستم “باور” ، “بینش” و “انگیزه” بنا شده اند ، به طوری که افرادی که قادر به سازماندهی درست باورهای خود هستند ، کنترل و ساختار و سازماندهی آنها آسان تر است. در نتیجه ، آنها زندگی را با هیجان بیشتری دوست دارند و “عشق و علاقه” را با نگاه منطقی و حساب شده تری گسترش می دهند.

منبع:

http://www.faranaz.com/how-to-have-a-beautiful-life.html

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

کودکان روزانه چقدر چای می توانند بخورند؟

کودکان روزانه چقدر چای می توانند بخورند؟

نوشیدن چای یا قهوه به دلیل وجود کافئین باعث افزایش سطح انرژی و هوشیاری در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *