کالای پزشکی جریانی از پول را به زندگی ام سرازیر کرد

کالای پزشکی جریانی از پول را به زندگی ام سرازیر کرد

من تصمیم گرفتم کسب و کار خودم را در حوزه ی کالای پزشکی راه اندازی کنم. بیشتر تمرکز من بر روی تیغ جراحی، پنبه و زانو بند بود که توانستم از این محصولات سود عالی کسب کنم. در ادامه بیشتر با این محصولات آشنا خواهید شد.

تیغ جراحی

مجموعه ما بهترین نوع تیغ جراحی حرفه ای و دستکش لاتکس را در ابعاد کوچک و بزرگ تولید می نماید و همچنین این تیغها بسیار تیز و برنده می باشد، به همین دلیل در بیمارستانها از این نوع تیغ بسیار زیادی نیز انجام می شود.

دو مدل از این تیغها نیز تولید می شود. یک نوع آن یکبار مصرف و نوع دیگر آن نیز همیشگی و دائم می باشد، به همین دلیل هرکدام از نوع این تیغها در شرایط و مکانهای خاص نیز استفاده می شود.

این مدل از تیغها نیز قابلیت تعویض هم دارند که یک آپشن به خصوص این محصول به شمار می رود، زیرا پس از استفاده کردن از این محصول پس از مدت زمان کوتاهی این تیغها نیز کند می شوند. به همین دلیل آپشن تعویض این نوع محصول را دارا هستند.

اکثر این محصولات از جنس استیل با کیفیت بالا می باشند و همچنین در تولید این نوع از محصول کربن هم به کار رفته است، یعنی با ترکیب کربن و استیل یک تیغ با کیفیت بالا و همچنین تیز نیز تولید می شود و همچنین مجموعه ما آن را با قیمت بسیار مناسب به بازار داخلی نیز صادر می کند.

تیغ جراحی

زانوبند طبی

در افراد با سن بالا، سرعت استخوان سازی و ترمیم بافت ها بسیار کند است و در صورت آسیب یا ایجاد جراحت، مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا بهبودی نسبی حاصل شود زانوبند طبی برای سالمندان آسیب دیده مناسب است و باعث کاهش و تسکین درد آن ها می شود.

ادامه مطلب  از برداشتن قدم اول تا ثروتمند شدن

از جمله موارد مصرف دیگر آن برای افراد ورزشکار است، این افراد به علت نوع ورزشی که انجام میدهند، در خطر آسیب قرار دارند و در صورت ضربه از زانو بند استفاده می کند این زانو بند ها به شکل های مختلف ساخته شده اند.

برخی از آن ها پارچه ای و برخی دیگر پلاستیکی هستند، انواع دیگر آن نوع آتل مانند است که مفصل زانو را به طور محکم در سر جای خود ثابت نگه می دارد،زانوبند های ساده از پارچه، آستر و کوک ساخته شده‌اند.

زانوبند طبی

پنبه سفید

همانطور که در متن فوق ذکر شد برای بدست آوردن اطلاعات کامل از قیمت پنبه سفید می توان از راه های گوناگون اقدام نمود. پنبه، از الیاف های طبیعی می باشد که از گیاه گوسیپیوم حاصل می گردد. پنبه در درجه ی اول از سلولز حاصل شده است و به صورت نرم و کرکی می باشد. همچنین از پنبه می توان پارچه ای نرم و بادوام تولید نماید. این محصول تقریبا در تمامی مناطق گرم و نیمه گرم در سراسر جهان رشد می کند. تگزاس از بزرگترین تولید کننده آن می باشد که دیگر کشور ها نیز به آن پیوسته اند. تولید پنبه یک فرایند بسیار پیچیده است که از کاشت بذر تا چیدن پنبه و تا پردازش لازم آن زحمات فراوانی دارد. در گذشته پنبه حاصل شده را با دست جدا می کردند اما امروزه بیشتر تولید پنبه با یک پنبه چین از روی گیاه انجام می شود. پس از چیدن، آن را در مزرعه و در بسته های مخصوص در انبار ذخیره می کنند. سپس ناخالصی های روی پنبه را جدا می نمایند تا بطور کامل دانه ها جدا شوند و پنبه خام حاصل شود. در نهایت آمده ارسال به کارخانه های نساجی برای تولید بیشتر می کنند. پنبه ی حجم گرفته را از درون دستگاه قرار می دهند که بیشتر تمیز شوند. سپس الیاف کوتاه را به صورت یک طناب بلند درست می کنند تا برای ریسندگی و بافتن آماده شود. پنبه ها انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند.

ادامه مطلب  کفش هایی که بدون سرمایه من را میلیاردر کرد

پنبه سفید

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

از دریای سیاه ثروت جمع کردم

پولدار شدن بدون سرمایه آرزوی همه ماست اما چقدر به واقعیت نزدیک است؟ واقعیت این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *