کتابی که سبب ثروتمند شدن من شد

کتابی که سبب ثروتمند شدن من شد

روزانه ۳۰ دقیقه را به مطالعه اختصاص دادم و در یکی از صفحات نوشته بود جمله من نمتوانم کاری را انجام دهم را از خود دور کنید چون روی ناخودآگاه شما تاثیرات بسیار بدی خواهد گذاشت این یک باور محدودکننده درباره‌ی توانایی فردی است که با تعمیم کلی همراه شده است. تعمیم کلی اغلب با کلماتی مانند «همیشه»، «هرگز» و «همه چیز» همراه است و هنگامی که از آن‌ها استفاده می‌کنیم هر استثنای احتمالی‌ای از خلاف آن‌ها که می‌تواند درست باشد را از بین می‌بریم. من ابتدا خود را باور کردم و در قدم بعدی فعالیت خود را در خصوص انواع متنوع ترشک آغاز کردم.

ترشک زغال اخته

از نمونه خوراکیهای کم کالری و پرطرفدار می‌ توان به ترشک  زغال اخته اشاره کرد که این محصول در ترشک فروشی فله در مشهد دارای نمونه های مختلف است که مورد توجه خریداران این محصول قرار گرفته و اکثر افراد برای خرید نمونه های گوناگون از این محصول با قیمتی مناسب به این ترشک فروشی مراجعه می کنند، ترشک فروشی فله در مشهد این خوراکیها را به صورت مستقیم از تولید کننده آنها خریداری می ‌کند به همین دلیل هم عرضه ترشک را با نازل ترین قیمت انجام می دهد و مشتریان ثابت بسیار زیادی هم دارد. به دلیل اینکه در شهر مشهد شرکتهای تولید ترشک بسیار زیادی وجود دارند، دسترسی برای خرید انواع ترشک آلبالو، در ترشک فروشیهای فله در مشهد بسیار راحت می باشد و این خوراکیها در مراکز فروش آنها به وفور یافت می ‌شوند و خریداران می‌ توانند آنها را با کمترین میزان هزینه خریداری کنند و خوراکیهایی با طعم عالی داشته باشند.

ادامه مطلب  علاقه ام به سگ ها دلیل ثروت کلانم شد

ترشک زغال اخته

ترشک شمال

توجه داشته باشید ترشک شمال خانگی به صورت مستقیم حرارت داده می‌شود و این دلیلی شده که رنگ ترشک تولید شده به صورت سنتی و خانگی نسبت به رنگ انواع ترشک صنعتی تیره تر باشد ولی این دلیلی بر پایین آمدن کیفیت این محصول نبوده بلکه دلیل اصلی آن همان حرارت مستقیم بوده که باعث گردیده ترشک تیره تر باشد ولی در مقابل به خاطر اینکه از مواد افزودنی و رنگ دهنده در تولید آن استفاده نگردیده می تواند ارزش غذایی بالاتری داشته باشد. کسانی هستند که به صورت سنتی اقدام به تولید انواع ترشک خانگی می کنند در صورتی که شرایط بهداشتی را در این زمینه به خوبی رعایت کنند می ‌توانند ترشکهای خوشمزه و با کیفیتی تولید کنند که مشتریان زیادی را به طرف خود جذب کنند.

ترشک شمال

ترشک شیبا

تولیدکننده ی برند ترشک شیبا با شرکت شیوا است که از سال هزار و سیصد و هفتاد و دو به تولید و عرضه محصولات شیبابا می پردازد.

این شرکت تا به امروز بیشتر از چندین دهه است که سابقه تولید محصولات را بر عهده داشته و برندهای شیبا و شیبابا متعلق به این شرکت می باشد.

اولین محصول تولیدی شرکت شیبا مربوط به بستنی زمستانی بود و بعد از آن اقدامات لازم جهت تولید محصولاتی چون آبنبات، پاستیل نموده و ترشک و لواشک نیز متناسب با نیاز کاربران پرداخته است امروزه نیز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به تولید انواع محصولات با تجهیزات نسل جدید علاوه بر تولید محصولات ذکر شده به تولید مواردی از قبیل: مارشمالو، پودر دسر، پودر ژله، پودر نوشیدنی، پودینگ، دسر فوری، کرم کارامل، ژله حاضر آماده، ژله گیاهی مشغول بوده و محصولاتی بی نظیر برای ارائه به بازارهای فروش عرضه کرده اند.

ادامه مطلب  با خواندن این مقاله زندگی تان را دگرگون کنید

ترشک شیبا

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *