کسب سود مالی با عرضه محصولات ارگانیک

کسب سود مالی با عرضه محصولات ارگانیک

کشور ایران با کیفیت ترین محصولات را عرضه می کند که می تواند با عرضه محصولی مانند زیره سبز در بازارهای داخلی توانستم درآمد خوبی به دست آوردم.

زیره سبز صادراتی

مخصوصا افرادی که می خواهند در زمینه زیره سبز صادراتی فعالیت کنند، خرید این دستگاه به سود آن ها می باشد، زیرا زیره ای که صادر می شود باید دارای خلوص ۹۸% باشند و این حجم از خلوص فقط توسط دستگاه و کارخانه امکان پذیر می باشد.

هنگامی که این دانه های ارزشمند توسط کشاورزان به صورت سنتی و با دست برداشت می شود مقدار زیادی ناخالصی به همراه دارد که باید از آن جدا شود.

برای انجام این کار لازم است زیره سورت شود شما می توانید تمام مراحل بوجاری کردن را با دست و سنتی انجام دهید اما وقت، انرژی و هزینه زیادی را باید صرف آن کنید.

ولیکن شما می توانید با صرف یک بار هزینه و خرید دستگاه بوجاری زیره، به راحتی این کار انجام دهید و زیره سیاه بوجاری شده یکدستی داشته باشد.

زیره سبز صادراتی

زیره سبز کوهی

محصولات گیاهی مانند زیره سبز کوهی همواره دارای انواع مختلف می باشند که از نظر هزینه با یکدیگر تفاوتهایی دارند و قیمت زیره سیاه کوهی نیز بر اساس پارامترهای خاصی تعیین می شود برای مثال ابتدا باید خلوص محصول مورد بررسی قرار گیرد.

 

اگر دارای درصد خلوص بالایی بود می توان قیمت بالاتری برای آن تعیین نمود زیرا در دسته بندی درجه یک قرار می گیرد و همچنین هزینه تولید این محصول نیز باید در نظر گرفته شود برای مثال کشاورز در ابتدا بذر را در زمین می کارد و سپس مراقب و حفاظت از آن شروع می شود که دارای هزینه هدی مخصوص به خود است و در نهایت عملیات برداشت انجام می شود.

زیره سبز کوهی

زیره سبز مشهد

زیره سبز مشهد همچنین اغلب به عنوان یک ماده معطردر پودر فلفل قرمز و سس استفاده می شود. این ادویه به دلیل محبوبیت غذاهای محلی در اروپا به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرد، اما همچنین در محصولات اروپایی مانند سوسیس، سوپ، سس، پنیر، یا محصولات نانوایی استفاده می شود.

 

دانه های زیره رایحه ای شیرین و طعم تلخ و تند دارند. در غذاهای هندی، پودر زیره سبز یک ماده مهم در سس کاری و مخلوط ماسالا به حساب می آید در اشپزی ترکی و خاورمیانه، زیره سبز یک ادویه رایج در غذاهای گوشتی و دیگر غذاهای گوشت چرخ کرده مانند کوفته یا کباب است.

 

عملیات پس از برداشت شامل: خرمن، خشک کردن، تمیز کردن، مرتب کردن، عملیات حرارتی(اغلب برای جلوگیری از خطرات میکروبی انجام می شود)، درجه بندی و بسته بندی است دانه های خرد شده نیز آسیاب شده و تبدیل به پودر زیره سبز می شود.

زیره سبز مشهد

 

درباره‌ی سعید شاکر

حتما ببینید

اسطوخودوس تازه

اسطوخودوس مرا به سمت ثروت آفرینی راهی کرد

طبق تجربه افراد موفق بایستی بگویم که برای موفقیت نباید خود را اسیر ترس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *