کسب موفقیت

کسب موفقیت و ثروت به روش بزرگان

قدیم تصور می شد افراد موفق برای کسب موفقیت با استعداد به دنیا می آیند. یکی سرنوشت فقر و دیگری ثروت دارد اما حقیقت اینگونه نیست.

خرما زاهدی اهواز

مصرف کنندگان خرما زاهدی اهواز می توانند این محصول را به مدت یکسال در یخچال نگهداری کنند همچنین می توانند برای نگهداری طولانی مدت آن را در فریزر قرار دهند که با این کار خرماها خراب نمی شوند. خرما حاوی قندهای طبیعی از جمله ساکارز، فروکتوز و گلوکز می باشد که دو سوم خرما را این قندها تشکیل می دهند.

خرما زاهدی اهواز

پتو پشمی

یکی از محصولات لوکس و گران قیمت که معمولا کمتر در دسترس همگان قرار دارد پتو پشمی شتر است چون اولا پشم شتر بسیار کمتر از گوسفند و سایر حیوانات اهلی بوده و دوما اثر درمانی و انرژی مثبت آن خیلی بیشتر از پشمهای دیگر می باشد.

با توجه به اینکه شترها در مناطق بیابانی زندگی می کنند پس الیاف و پشم آنها به نحوی است که در طول شب بدن را گرم نگه داشته و در روز به خنک شدن آن کمک می کند بنابراین پشم و الیاف این حیوان فلس ندارد و پوک می باشد به همین خاطر سبک و منعطف است.

پتو پشمی

زعفران ایرانی

کدام زعفران بهتر است؟ به طور معمول ، وقتی از بهترین زعفران صحبت می کنیم ، فقط سه نوع به ذهنمان می رسد – زعفران کشمیری از هند ، زعفران ایرانی و زعفران اسپانیایی. زعفران عمدتا در هند ، اسپانیا و ایران به صورت تجاری کشت می شود. اما نوع کشمیر بهترین و گرانترین آن محسوب می شود. زعفران که ابتدا در یونان کشت شد ، صدها سال است که در دره کشمیر رشد می کند.

ادامه مطلب  خرید قابلمه مسی تزئینی

زعفران ایرانی

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

با تامین خوراک دام ثروتمند شدم

صادرات خیلی از محصولات برای مردم غیر قابل باور می باشد از جمله خوراک دام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *