کارهایی که برای موفقیت باید انجام دهید

برای موفقیت باید چه کار کنید؟ عادت های غیر عملکردی خود را با این عادت های مفید جایگزین کنید تا به عنوان یک کارآفرین موفق شوید.

آیا می دانید احتمال شکست در کارآفرینی چهار برابر بیشتر از احتمال موفقیت است؟ آیا می دانید چرا ایجاد یک تجارت موفق بسیار دشوار است؟ این س questionsالات به عوامل مختلفی بستگی دارد ، یکی از آنها نحوه گذران اوقات فراغت توسط کارآفرینان است.

 

صرف وقت آزاد اغلب منجر به موفقیت شما در کاری می شود که خلق می کنید. مطمئن باشید افراد موفق در اوقات فراغت خود بیش از اینکه روی کاناپه دراز بکشند و شبکه های اجتماعی خود را چک کنند ، کار می کنند.

 

اگر در موفقیت به عنوان یک کارآفرین مشکل دارید ، می توانید نحوه گذران اوقات فراغت خود را از نزدیک بررسی کنید. سعی کنید عادتهای غیر عملکردی خود را با عادتهای مفید جایگزین کنید:

 

۱٫ ورزش کنید

ورزش هم برای بدن و هم برای ذهن بسیار مفید است. طبق مطالعات بیشمار ، افرادی که ۳۰ دقیقه در روز و پنج بار در هفته ورزش می کنند از سلامت مغزی بهتری برخوردار هستند که با سلامتی ، کاهش استرس ، خلاقیت بیشتر و تفکر واضح تر بروز می یابد. ورزش بهتر کاری است که می توانید برای هوشیاری و تحرک در حین شروع کار خود انجام دهید.

 

۲. سرگرمی

آیا تا به حال توجه کرده اید که برخی از موفق ترین افرادی که می شناسید در خارج از کار سبک زندگی جالبی دارند؟ این به دلیل اوقات فراغت است که این افراد برای لذت بردن و تفریح ​​سپری می کنند. تفریح ​​منبع بزرگی از خلاقیت و راهی برای جلوگیری از استرس است.

 

۳٫ مطالعه می کنم

موفقیت گاهی به معنای افزایش علاقه به یادگیری است. اگر می خواهید علاقه خود را به یادگیری افزایش دهید. چیز جدیدی یاد بگیرید. برخی از افراد دوست دارند زبان های خارجی را یاد بگیرند. دیگران دوست دارند سر خود را گرم کنند تا آخرین فن آوری را یاد بگیرند. اکثر مردم می خواهند چیزی را یاد بگیرند که برای آنها مفید باشد ، مانند اصول IT. یک فضای یادگیری قوی می تواند نتایج شخصی و شغلی را تا ۳۷٪ افزایش دهد.
به علاوه ، با وجود کلاس های آنلاین و برنامه های آموزشی ، دیگر نمی توانید بهانه دور بودن یا گران بودن تحصیلات را بهانه کنید!

کارهایی که برای موفقیت باید انجام دهید

۴٫ تمرکز

یک دلیل وجود دارد که یوگا به یکی از محبوب ترین ورزش ها برای ارتقا health سلامتی تبدیل شده است: تمرکز می تواند به شما در آرامش ، بهبود عملکرد ، خلاقیت بیشتر و حفظ سلامت کلی کمک کند.
توجه به این نکته مهم است که رسیدن به تمرکز لزوماً به معنای انجام یوگا یا مدیتیشن نیست ، اگرچه هر دو می توانند منجر به تمرکز شوند. شاید بتوانید فقط ۲۰ دقیقه در روز تمرکز کنید ، ساکت یا ساکت بنشینید یا به صندلی تکیه دهید ، به سقف خیره شوید و به چیزی فکر نکنید.

 

۵٫ به دیگران کمک کنید

اگر بینایی خود را از دست داده اید و نمی دانید چه چیزی برای شما مهم است ، از این فرصت برای کمک به افرادی که شانس زندگی کمتری دارند استفاده کنید. کمک به جامعه به شما کمک می کند به چیزهای دیگری غیر از کار فکر کنید. چیزی که می تواند در ارزیابی چگونگی رشد تجارت خود به شما کمک کند. بعضی اوقات بهتر است به جای اینکه ۱۰۰٪ روی مشکلات و مسائل خود تمرکز کنید ، به زندگی دیگران نگاه کنید و به آنها کمک کنید.

 

۶٫ مطالعه کنید

بهترین راه برای آشنایی با فعالیت های افراد موفق مطالعه است. خواه خواندن آخرین اخبار ، نکات مربوط به تجارت یا شناختن رزومه مورد علاقه شما باشد ، به شما کمک می کند خلاقیت بیشتری داشته باشید ، فکر خود را در محل کار بهبود ببخشید و از استرس در یک روز خلاص شوید.

 

۷٫ خانواده

هر از گاهی استراحت کنید و ۱۰۰٪ روی خانواده خود تمرکز کنید. فقط چند ساعت در هفته به مشکلات کار خود فکر کنید و از اتفاقات در خانه لذت ببرید. افراد سالم و خوشحال می دانند که گذراندن اوقات فراغت در کنار عزیزانشان به آنها کمک می کند تا از نردبان موفقیت بالا روند.

منبع:
https://www.talab.org/psychology/success/things-you-need-to-do-for-success.html

درباره‌ی پندار

حتما ببینید

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

طول طبیعی دهانه رحم چقدر است؟

در این مقاله بیشتر در مورد طول دهانه رحم و اندازه طبیعی می خوانید. نکته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *