ربات افزایش فالوور اینستاگرام

نکات طلایی در مورد ربات افزایش فالوور اینستاگرام

برخی از مردم می پرسند برای شروع استفاده از ربات اینستاگرام به چند دنبال کننده نیاز داریم؟! پیشنهاد من این است ، بنابراین در اینستاگرام شک نکنید ، تمام اطلاعات خود را در حساب خود وارد کنید و در صورت امکان ، یک حساب فیس بوک ایجاد کنید و آن را به آن پیوند دهید تا اینستاگرام بداند که حساب شما یک حساب هدف است.

سپس مطمئن شوید که یک ماه تا ایجاد صفحه خود فاصله دارید و در این مدت مطمئن شوید که حداقل ۳ پست در هفته بگذارید تا الگوریتم های اینستاگرام بدانند که صفحه شما فعال است ، حتی اگر کمتر از ۵۰ دنبال کننده هستید. به هیچ عنوان از ربات استفاده نکنید و اگر بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ دنبال کننده دارید ، می توانید از آن استفاده کنید ، اما آموزش تصویری را که در محصول برای بسته رباتیک قرار داده ایم دنبال کنید و سرعت ربات را کاهش داده و تنظیمات خاصی را اعمال کنید.

۴۰۰۰ تن در ماه از ۲۰۰۰ دنبال کننده هدف کسب کنید!

یکی از مشتریان Robot Pack که این پیام را برای ما ارسال کرد ، تجربه خود را در مورد هدف قرار دادن پیروان خود با کمک آموزش Robot Pack به اشتراک گذاشت. او با ۵۰۰ دنبال کننده و درآمد کمتر از یک میلیون در ماه ، کاربران خود را هدف قرار داد و محصول و بازاریابی مجازی را در اینستاگرام راه اندازی کرد. این ترفندها توانستند طی ۳ ماه ۵۰۰ فالوور را به ۲۰۰۰ فالوور هدف و از آن ۲۰۰۰ فالوور تبدیل کنند. درآمد ماهیانه آنها بیش از ۳ میلیون تن است!

دنبال کنندگان هدف خود را با استفاده از ربات اینستاگرام افزایش دهید

بله ، دوستان عزیز ، فالوورهای بلند قد و بی هدف درآمد خاصی ندارند ، اما در دوره جدید بازاریابی دیجیتال ، مهمترین عامل در کسب درآمد میلیونی تمرکز فالوورهای شما است. چندین برابر صفحات معمولی با ۵۰+ دنبال کننده.

بنابراین ، با استفاده از ربات اینستاگرام و تنظیماتی که بر روی آن انجام می دهید ، می توانید به بهترین نحو فالوورهای هدفمندی را جذب کنید که هم مشتری و هم طرفدار خواهند بود! شما به دنبال کننده های هدفمند نیاز دارید که همیشه مطالب شما را دوست داشته باشند ، نظرات خود را در زیر پست های خود بگذارند و همیشه منتظر به روز شدن صفحه شما باشند که فقط توسط ربات اینستاگرام جذب می شود.

اکنون از ربات اینستاگرام استفاده کنید!

بسیاری از مردم هر روز از ربات اینستاگرام استفاده می کنند ، بنابراین کلمه “ربات اینستاگرام چیست” و سایر کلمات مشابه هر روز توسط گوگل بسیار جستجو می شود و این امر باعث می شود کسب و کار اینستاگرام هوشمندتر و به روزتر شود. به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می کنیم هرچه سریعتر عمل کنید و از رقبای خود بهتر عمل کنید ، زیرا استفاده از ربات حتی یک روز بعد می تواند منجر به از دست دادن ده ها دنبال کننده هدف شود.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

چگونه می توانم یک بسته ربات برای روبات ها در اینستاگرام دریافت کنم؟

برای انجام این کار ، کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تا به سایت Robot Pack دسترسی پیدا کنید و لطفاً به توضیحات این سایت ، به ویژه فیلم ارسال شده در سایت توجه کنید و سپس خرید خود را ادامه دهید.
آموزش استفاده از ربات اینستاگرام
کار با ربات برای افزایش فالوور اینستاگرام بسیار آسان است. ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای انجام این کار ، یا باید وارد وب سایت سازنده شوید یا با استفاده از همان برنامه حساب کاربری ایجاد کنید. برای انجام این کار ، به ایمیل یا آدرس Gmail نیاز دارید. سپس یک نام کاربری برای خود تهیه کنید و در نهایت مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، باید صفحه خود را وارد برنامه کنید. به یاد داشته باشید که صفحه خود را با استفاده از یک ایمیل پیوندی ایجاد کنید تا در صورت بروز هر چیزی بتوانید آن را بازیابی کنید.

سپس باید صفحات فرود خود را در برنامه وارد کنید. زیرا خود برنامه دقیقاً نمی داند هدف شما از کار در اینستاگرام چیست. بنابراین تعیین هشتگ های خاص ، مکان ، تعداد لایک در روز ، تعداد نظرات در روز ، تعداد فالوورها و فالوئرها در روز و غیره به او در شروع کار کمک می کند.

توجه داشته باشید که دوست داشتن پست ها عامل مهمی در دیده شدن پست های اینستاگرام شما است. یکی از مهمترین عوامل موفقیت پست اینستاگرام شما در Instagram Explorer تعداد لایک های پست شما است. شما می توانید از خدمات پسندیدن ارزان ، یک سایت خرید پیرو در اینستاگرام ، برای افزایش لایک پست های خود استفاده کنید.

ربات های رایگان اینستاگرام

ما در بین ربات های خارجی اینستاگرام نمی توانیم ربات اینستاگرام رایگان پیدا کنیم. به خاطر داشته باشید که ربات های رایگان عملکرد خوبی ندارند زیرا از سرورهای بد استفاده می کنند. اما در بین ارائه دهندگان خدمات ایرانی ، معمولاً می توانید ربات های خوب با کیفیت بسیار بالا را بیابید که در چند روز اول به صورت آزمایشی خدمات رایگان را به شما ارائه می دهند. در نتیجه می توانید تعداد دنبال کنندگان خود را بدون پرداخت هزینه خاصی افزایش دهید. اما این افزایش فالوورهای ارزان قیمت زیاد نخواهد بود.

زیرا همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم ، جذب فالوور با کمک ربات اینستاگرام زمان زیادی طول می کشد. برای دسترسی به بهترین ربات در اینستاگرام ، باید کمی هزینه کنید.

برای دسترسی به ربات های اینستاگرام ، می توانید از سایت ها یا برنامه های ایرانی برای افزایش فالوور اینستاگرام در بازار ، Google Play استفاده کنید.

منبع

 

درباره‌ی پندار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *